Woltersas | „Žalgirio“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda atsitiesė po 33 taškų sutriuškinimo pirmose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse ir išlygino serijos rezultatą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 82:80 (20:21, 18:26, 27:19, 9:22) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ ir serijos rezultatas tapo 1 – 1.

Artimiausios dvejos rungtynės bus žaidžiamos Kaune – balandžio 23 ir 25 dienomis.

„Žalgirio“ komandai Edgaras Ulanovas įmetė 20 taškų, Nate‘as Woltersas surinko 14, o Brandonas Daviesas – 13.

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė Luigi Datome, 15 įmetė Kostas Sloukas.

„Žalgiris“ tapo pirmąja komanda šiame sezone, kuri laimėjo „Fenerbahče“ arenoje. Turkijos klubas prieš tai savo arenoje laimėjo visas Eurolygos ir vietinio čempionato rungtynes.

Pirmuosius penkis rungtynių taškus pelnė „Fenerbahče“ komanda, bet „Žalgiris“ varžovams į priekį pabėgti neleido ir galiausiai svečiai laimėjo atkarpą 8 – 0, kurie po Deono Thompsono taškų pirmavo 18:15. Kėlinį geriau pabaigė turkai ir „Žalgiris“ po jo atsiliko 20:21.

„Žalgirio“ komanda antrajame kėlinyje dukart pirmavo 10 taškų persvara. Kėlinio pabaigoje po Nate‘o Wotlerso ir Leo Westermanno tolimų metimų žalgiriečiai buvo priekyje 46:36, bet prieš ilgąją pertrauką turkai priartėjo 46:39.

„Žalgiris“ per pirmus du kėlinius įmetė daugiau taškų nei per visą praėjusį mačą.

Mariaus Grigonio penki taškai trečiojo kėlinio pradžioje didino „Žalgirio“ persvarą 55:42 ir svečiai dviženklį pranašumą išlaikė iki kėlinio pabaigos. 17-ąją mačo minutę po E.Ulanovo metimo komandas skyrė 17 taškų, o po trečiojo ketvirčio „Žalgiris“ buvo priekyje 73:58.

Paskutiniame kėlinyje „Žalgirio“ komanda užstrigo varžovų gynyboje ir pasipylė netaiklūs metimai ir klaidos. Po truputi artėję turkai lygino rezultatą ties 80 taškų.

Likus žaisti 23 sekundėms „Žalgirį“ į priekį išvedė E.Ulanovo dvitaškis. Po to turkai suklydo ir Leo Westermannas galėjo įtvirtinti pergalę, bet abu jo baudų metimai buvo netikslūs. Vis dėlto, lemiamas Luigi Datome tritaškis buvo netikslus.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 17, Kostas Sloukas 15, Janas Vesely 12, Marko Guduričius 11, Nicolo Melli 9, Ali Muhammedas 5.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 20, Nate‘as Woltersas 14, Brandonas Daviesas 13, Marius Grigonis 9, Deonas Thompsonas 8, Thomsas Walkupas ir Leo Westermannas po 6.

quNNcy
2019-04-19 10:32:12
Kitas vaizdas,pirmos rungtynes kazkokia nelaime ten,tiesiog juoda diena buvo,ka ir pats obradovicius sake,o db zali pasirode visu grazu,4 kelinys buvo sh,gerai kad turejo pakankamai rezervo susikrove per 3 kelinius,sweikinimai zalgiriui ir lauksime sekanciu rungtyniu jau kaune,savos sienos,savi sirgaliai,didesnis palaikymas
Arena
2019-04-19 10:08:19
Zalgiris laimes jeigu 6 'zaidejas' visas 40 min.bus aiksteje . Turkai ,Sveiki atvyke i Pragara !
Rolas
2019-04-18 23:21:09
Buvo nerimo, kad vėl per anksti sustos žaist. 4 kėlinyj tas aklas ėjimas per Daviesą visiškai nepasiteisino, gerai, kad Ulanovas lemiamais momentais patempė. Dabar jau padaryta tai, kas atrodė neįmanoma, ir viskas mūsų rankose, turint 2 rungtynes Kaune. ;)
Zemaic
2019-04-18 23:17:01
Rytgaidziai galit valgyt kedainiu agurkus uzsigerdami utenos alaus grybai jobani.....achaachahahahaha rytas kaip visada padarytas

2019-04-19 13:15:32
Pavydi, kad galiu ziuret rungtynes jei laimi dziaugtis, jei pralaimi skersa det:D
Adomas
2019-04-18 23:04:50
Saunuoliai!
egis
2019-04-18 22:57:32
Na,štai ir parodė žalgiriečiai, kad nėra jie tokie beviltiškai silpni, kaip po pirmų rungtynių visiem atrodė ypatingai rytfaniai, kurių garbinamas klubelis savoj arenoj ir "Nevėžiui" ,arba "Juventusui" pralaimi,šaipėsi, čia,jiem šios rungtynės, kaip šlapiu skuduru per jų pavijaniškas fizionomijas. Visus "Žalgirio" tikrus fanus, o ne tuos, kurie palaiko "Žalgirį", kai tik laimi, su pergale !
taigi
2019-04-18 22:46:07
Štai jums ir Žalgirio jega. Su pergale, žaliai balti.
lopai
2019-04-18 22:44:13
lopai lopai lopai, 15 tasku perkelini prasikti tai dar reikia ir sugebejimu neeiliniu.......... grynai zalgrybis
Lashara tu
2019-04-18 22:49:35
Zaide su Fenerbachce Stambule, o ne su Neveziu Kaune
Mmm
2019-04-18 22:49:45
Rytfani eik paverkt diel gautu runhtyniu nuo nevezio...
Gutis
2019-04-18 22:53:42
Eik su savo lenku komanda pabandykit nevezi nugalet paskui cia komentuok lenko isgama