Hardenas | Scanpix nuotr.

Hardenas | Scanpix nuotr.

Triuškinamą pergalę NBA atkrintamosiose šventė Hiustono „Rockets“ ekipa, kuri namuose 118:98 (39:19, 31:25, 25:23, 23:31) įveikė Jutos „Jazz“ ir serijoje pirmauja 2 – 0.

„Rockets“ komanda nei karto neatsiliko ir pagrindinį darbą atliko jau pirmajame kėlinyje, kuriame susikrovė 20 taškų pranašumą.

Jameso Hardeno tritaškis pirmajame ketvirtyje didino „Rockets“ persvarą 33:13, o po šio kėlinio jie pirmavo 39:19.

Po dviejų kėlinių „Rockets“ pranašumas buvo 26 taškai, o po trijų – 28 taškai.

Likus žaisti 3:06 minutei J.Hardenas buvo pasodintas ant suolelio ir tai reiškė rungtynių pabaigą.

Trečiasis serijos mačas vyks Solt Leik Sityje.

J.Hardenas šiąnakt atliko trigubą dublį, kuris pelnė 32 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausias buvo Ricky Rubio, įmetęs 17 taškų ir atlikęs devynis rezultatyvius perdavimus. Komandos žvaigždė Donovanas Mitchellas įmetė 11 taškų, pataikydamas 5 metimus iš 19.

„Jazz“: Ricky Rubio ir Royce‘as O‘Neale‘as po 17, Derrickas Favorsas 14, Rudy Gobertas (12 atk. kam.) ir Donovanas Mitchellas po 11, Graysonas Allenas 9, Joe Inglesas 7.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (13 atk. kam., 10 rez. perd.), Chrisas Paulas 17, Ericas Gordonas ir P.J.Tuckeris po 16, Danuelis House‘as ir Austinas Riversas po 8. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Zeu
2019-04-18 14:10:44
Puiki foto:)
Atsakyti
mm
2019-04-18 11:12:01
Nemegstu barzdos, bet pripisa neblogai
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva