Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Madrido „Real“ klubas pirmose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 75:72 (21:17, 22:18, 15:17, 17:20) palaužė Luko Lekavičiaus atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

„Real“ klubas trečiąjį kėlinį pradėjo šešiais taškais be varžovų atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą 49:35, o prieš lemiamą ketvirtį vis dar pirmavo užtikrintai 58:52. „Panathinaikos“ nekėlė baltos vėliavos ir ketvirtąjį kėlinį pradėjo galingu spurtu 17:6 ir nutolo nuo varžovų 69:64. Aikštės šeimininkai lemiamu metu sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir prasidėjus paskutinei minutei po taiklių Jaycee Carrollo baudos metimų vėl išsiveržė į priekį 73:72. Keitho Langfordo dvitaškis tikslo nepasiekė, o Facundo Campazzo taiklūs baudos metimai įtvirtino Ispanijos komandos pergalę – 75:72.

Prieš šias rungtynes buvo apdovanotas buvęs Madrido „Real“ krepšininkas Luka Dončičius, kuris praėjusiame sezone kartu su Ispanijos klubu triumfavo Eurolygoje ir tapo naudingiausiu šio turnyro žaidėju.

„Real“: Jeffery Tayloras – 13 (3/6 trit., 9 naud. bal.), Fabienas Causeuras – 12 (4/4 dvit., 3 atk. kam., 14 naud. bal.)

Lukas Lekavičius per 7 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį ir surinko 7 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas – 17 (4 rez. perd.), Deshaunas Thomas – 12, Ianas Vougioukas – 10 (6 atk. kam.)

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška