„Speed Factory Racing“ | Organizatorių nuotr.

„Speed Factory Racing“ | Organizatorių nuotr.

 Lietuvos kartingo federacijos vadovai šį pavasarį Barselonoje susitiko su lenktynių komandos „Speed Factory Racing“ atstovais ir sutarė dėl vertingo prizo – 2019 metų Lietuvos kartingo čempionato „Ok-Junior“ klasės nugalėtojas gaus kelialapį į „Formula Renault 2.0“ testus.

Pastarųjų metų tendencija – vis daugiau Lietuvos kartingo sportininkų varžosi Europos ir pasaulio trasose. Jie važiuoja ir tarptautinėse kartingo varžybose, o išaugę iš kartingo tampa kietais riešutėliais varžovams ir kitose automobilių sporto disciplinose. Vienas iš tokių pavyzdžių – karjerą kartingo sporte pradėjęs, o dabar Europos ralikroso čempionas Rokas Baciušką. Orientacija į jaunųjų sportininkų ugdymą bei į tarptautines varžybas – tai ilgalaikiai Lietuvos kartingo raidos politikos akcentai.

„Speed Factory Racing“ savininkas – Ispanijoje gyvenantis bei dirbantis lietuvis Dalius Steponavičius. Komanda jau daugiau nei dešimtmetį dalyvauja įvairiose Europos lenktynių serijose. Jos paslaugomis pasitiki ir naudojasi viso pasaulio lenktynininkai, nuo pradedančių iki aukščiausio lygio profesionalų. Ši komanda 4-is kartus iškovojo „Radical European Masters“ čempionato auksą, užėmė 3-ią vieta „European Le Mans“ serijos 2015 metu čempionato komandinėje iskaitoje. Per šį laikotarpį „Speed Factory Racing“ dirbo su daugiau nei 40 lenktynininkų iš viso pasaulio.

„Turėdamas tokią  patirtį, aš puikiai suprantu, koks svarbus yra kartingo sportas auginant būsimus kitų disciplinų lenktynininkus.  Ir aš žinau, kaip jiems sunku žengti tolimesnius žingsnius sportininko karjeroje. Pasiklysti gausybėje pasirinkimų neišmanant pasaulinių automobilių sporto raidos tendencijų labai paprasta – tereikia pasirašyti neapgalvotus kontraktus, iššvaistyti visas karjeros pradžioje į sportininko ugdymą sudėtas šeimos investicijas. Aš mačiau daug talentingų lenktynininku, kurie baigė savo karjeras nuėję neteisingu keliu. Tad savo patirtimi esu pasiruošęs pasidalinti su jaunaisiais Lietuvos lenktynininkais, patarsiu jiems, skatinsiu žengti optimaliausiu keliu, - pastebėjimais dalinosi „Speed Factory Racing“ savininkas Dalius Steponavičius.

„Tad komanda su didžiu džiaugsmu prisideda prie 2019  metų Lietuvos kartingo čempionato ir „OK-Junior“ klasės nugalėtojui dovanoja  „Formula Renault 2.0“ testų dieną. Būsimam čempionui tereikės savo lėšomis atvykti į paskelbtą trasą.  Su prizo laimėtoju dirbs patyręs „Speed Factory Racing“ inžinierius bei treneris. Na o aš, kaip komandos savininkas, asmeniškai pasidalinsiu patarimais apie tolimesnes perspektyvas, galimus pasirinkimo kelius ir optimaliausius būdus įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.“ – pristatydamas prizą sakė Dalius Steponavičius.

Ir „Speed Factory Racing“ ir Lietuvos kartingo federacija tikisi, kad šis bendradarbiavimas nepasibaigs vienu sezonu ir taps tęstiniu bei ilgalaikiu projektu. Tokiu atveju tikrai netruksime pamatyti šios programos naudą Lietuvos automobilių sportui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141