Šiauliuose surengtas IFBB Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės | J.Jankūno nuotr.

Šiauliuose surengtas IFBB Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės | J.Jankūno nuotr.

 Savaitgalį Šiauliuose vyko 39-osis IFBB Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Jame dalyvavo daugiau nei 160 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos. Absoliučiais varžybų nugalėtojais jaunimo amžiaus grupėje pripažinti Kristina Chilčenkaitė ir Tadas Čeponis (Marijampolės „Tauras“). Tarp suaugusiųjų absoliučiais Lietuvos čempionais tapo Lina Kudrickė (bikini, Šiaulių „Fit House“), Indrė Bagdonė (kūno fitnesas, „Tauras“), Giorgi Mačavariani (kultūrizmas, Vilniaus „Sky gym“) ir Simonas Pužas (vyrų figūra, „Tauras“).

Atskirose kategorijose prizininkais tapo:

Merginų (-16 m.) kūno fitnesas:

1. Danielė Sajonaitė („Tauras“)

2. Andrėja Šerytė („Tauras“)

Vaikinų (-16 m.) kultūrizmas:

1. Dainius Steponkus (Kelmės „Liepsna gym“)

Merginų (-18 m.) kūno fitnesas:

1. Algimantė Pečkauskaitė (Kauno „A-Team“)

2. Gabrielė Kijauskaitė (Kauno „Donny gym“)

3. Andra Juozūnaitė („Tauras“)

Vaikinų (-18 m.) kultūrizmas:

1. Karolis Linkevičius (Šiaulių „Gylys“)

2. Vilius Surdokas („Tauras“)

3. Edvinas Gračiovas (Naujosios Akmenės „Partinisgym“)

Merginų (-23 m.) bikini:

1. Skaistė Danilevičiūtė (Vilniaus „Dubinas team“)

2. Justė Tamašauskaitė (Šiaulių „Fortūna“)

3. Laura Stalinkevičiūtė („Tauras“)

Merginų (-23 m.) kūno fitnesas:

1. Kristina Chilčenkaitė („Tauras“)

2. Erika Misevičiūtė (Marijampolės „Kultūrizmas“)

3. Ieva Kalantaitė („Progresas“)

Vaikinų (-23 m.) kultūrizmas:

1. Vilius Petrik („Tauras“)

2. Deividas Eičas (Kauno „Antika“)

Vaikinų (-23 m.) klasikinis kultūrizmas:

1. Tadas Čeponis („Tauras“)

2. Gabrielius Serva („Gylys“)

3. Armandas Markauskas („Gylys“)

Vaikinų (-23 m.) figūra:

1. Rokas Grybauskas (Alytaus „Margiris“)

2. Deividas Jonikaitis („Tauras“)

3. Tadas Mekas (Individualiai)

Naujokų kultūrizmas:

1. Paulius Dubinskas („Tauras“)

2. Gerardas Chriščinavičius („Partinisgym“)

3. Tomas Petrėnas (Šiaulių „Sporto kodas“)

Naujokių kūno fitnesas:

1. Lina Zdanytė („Tauras“)

2. Inga Palaikienė („Tauras“)

3. Evelina Tutinaitė (Kauno „Olimpas“)

Naujokių bikini:

1. Ieva Keturakytė („Fortūna“)

2. Kotryna Čiburė (Kauno „Lokiai“)

3. Evelina Sandanavičiūtė (Jurbarko „Progresas“)

Fit model:

1. Silvija Gotoveckienė (Vilniaus „Fitness LT“)

2. Samanta Balode (Latvija)

3. Lina Valeckaitė („Fitness LT“)

Geriausi pirmenybių treneriai:

1. Rinaldas Česnaitis („Tauras“)

2. Vidmantas Lukys („Gylys“)

3. Arūnas Vandys („Fortūna“)

Geriausi pirmenybių klubai:

1. Marijampolės „Tauras“

2. Vilniaus „Fitness LT“

3. Šiaulių „Gylys“

Veteranų kultūrizmas:

1. Vitoldas Jankauskas („Tauras“)

2. Artūras Beliaušas (Kauno „Mangostanas“)

3. Marius Jakubonis („Tauras“)

Veteranių kūno fitnesas:

1. Ela Pivoriūnaitė (Vilniaus „Sky gym“)

2. Laura Maslauskienė („Progresas“)

3. Martyna Binderytė („Tauras“)

Kultūrizmas -85 kg:

1. Justas Poliakus („Fortūna“)

2. Deividas Naudolaitis („Tauras“)

3. Andrius Talačka („Tauras“)

Kultūrizmas +85 kg:

1. Giorgi Mačavariani („Sky gym“)

2. Darius Janušauskas (Kauno „City gym“)

3. Andrius Truskauskas („Tauras“)

Bikini -166 cm:

1. Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)

2. Anastasija Sidorevič („Fitness LT“)

3. Laura Stalinkevičiūtė („Tauras“)

Bikini +166 cm:

1. Lina Kudrickė („Fit Huose“)

2. Aistė Bitinaitė („Fit Huose“)

3. Justė Tamašauskaitė („Fortūna“)

Vyrų figūra -179 cm:

1. Simonas Pužas („Tauras“)

2. Rokas Grybauskas („Margiris“)

3. Alvaras Liaukevičius („Team Kūno kultas“)

Vyrų figūra +179 cm:

1. Artūras Zacharov („Progresas“)

2. Martynas Peleckis („Tauras“)

3. Tomas Mačiulaitis („City gym“)

Raumeninga vyrų figūra:

1. Artur Zacharov („Progresas“)

2. Modestas Kungys („Team Kūno kultas“)

3. Alvaras Liaukevičius („Team Kūno kultas“)

Klasikinis kultūrizmas:

1. Audrius Petrėnas („Sporto kodas“)

2. Erikas Aleksandravičius („Progresas“)

3. Tadas Čeponis („Tauras“)

Vyrų klasikinė figūra:

1. Deividas Gužys („Tauras“)

2. Piotr Ševčenko (Individualiai)

3. Nerijus Tamošatis („Progresas“)

Wellness:

1. Milda Brūverė („Tauras“)

2. Laura Janulaitytė („Tauras“)

3. Goda Ševčenko (Vilniaus „D‘Atlantis“)

Kūno fitnesas:

1. Indrė Bagdonė („Tauras“)

2. Ela Pivoriūnaitė („Sky gym“)

3. Laima Pletinskaja („Tauras“)

Mišrios poros:

1. M. Binderytė ir E. Baltonis („Tauras“)

2. L. Pletinskaja ir A. Talačka („Tauras“)

Moterų figūra:

1. Evelina Žiogienė („Tauras“)

2. Martyna Binderytė („Tauras“)

Geriausi treneriai:

1. Rinaldas Česnaitis („Tauras“)

2. Arvydas Mickus („Progresas“)

3. Vitalijus Smackis („Sporto kodas“)

Geriausi klubai:

1. Marijampolės „Tauras“

2. Jurbarko „Progresas“

3. Kauno „Team Kūno kultas“

R. Kalinausko prizas už didžiausią padarytą pažangą įteiktas G. Mačavariani. Renginio metu parodomąja programą atliko Europos veteranų čempionas, kuriam dabar yra 73 metai – Vladimir Uljanov.

Tą patį savaitgalį viena Lietuvos atstovė Marta Alešiūnaitė dalyvavo IFBB Elite PRO turnyre Prancūzijoje, kur abu iškovojo penktą vietą.

Jau kitą savaitgalį sportininkai varžysis Valio Profeel cup varžybose Jonavoje. Dalis Lietuvos atstovų taip pat išvyks į tarptautinį turnyrą Maltoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …
Tre 03-03 Burnley 20 : 00 Leicester City
Tre 03-03 Sheffield United 20 : 00 Aston Villa
Tre 03-03 Crystal Palace 22 : 15 Manchester United