Moterų ledo ritulys | hockey.lt nuotr.

Moterų ledo ritulys | hockey.lt nuotr.

 Asociacija „Hockey Lietuva“ žengė svarbų žingsnį link Lietuvos moterų rinktinės formavimo ir dalyvavimo tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) rengiamuose moterų pasaulio čempionatuose.

Pirmą kartą per šalies ledo ritulio istoriją Lietuvą tarptautiniame fronte gali atstovauti ir moterų rinktinė. Balandžio 8 dieną įvykusiame „Hockey Lietuva“ tarybos posėdyje vienbalsiai nuspręsta pateikti paraišką dalyvauti pasaulio moterų ledo ritulio čempionato atrankos divizione. Jame šių metų sausį varžėsi penkios rinktinės: Pietų Afrikos Respublikos, Honkongo, Belgijos, Bulgarijos ir nugalėtojų titulą iškovojusios Ukrainos rinktinės. Šio diviziono nugalėtoja patenka į kitų metų pasaulio moterų čempionato IIB divizioną.

Pateikusi paraišką dalyvauti pasaulio moterų čempionato atrankoje, asociacija „Hockey Lietuva“ lauks IIHF sprendimo dėl mūsų rinktinės dalyvavimo atrankos turnyre. Pagal IIHF reikalavimus norėdama dalyvauti atrankoje šalis turi turėti vietinį 3 komandų čempionatą, o Lietuvoje šiuo metu yra tik dvi moterų komandos – „Hockey Girls“ (Elektrėnai) ir „Hockey Stars“ (Vilnius), tad šio reikalavimo šiuo metu įgyvendinti galimybių nėra. Visgi, atsižvelgus į tai, kad „Hockey Girls“ jau antrus metus rungtyniauja Latvijos čempionate, IIHF gali padaryti išimtį ir suteikti teisę mūsų šalies moterų rinktinei dalyvauti atrankos turnyre.

Galutinis sprendimas dėl mūsų šalies rinktinės dalyvavimo pasaulio čempionate bus priimtas gegužės pabaigoje vyksiančiame IIHF kongrese. Jo metu taip pat paaiškės ir šalis, kurioje įvyks šis turnyras.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141