Nyderlandai
46 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Thierry Henry | Scanpix nuotr.

Thierry Henry | Scanpix nuotr.

Legendinio futbolininko Thierry Henry debiutas vyriausiojo trenerio poste prisvilo. „Monaco“ komandos vairą perėmęs prancūzas buvo atleistas vos po 20 sužaistų rungtynių, o vairas sugrąžintas kiek anksčiau iš šių pareigų atleistam Leonardo Jardimui. Prancūzijos klubo saugas Aleksandras Golovinas atskleidė, jog pagrindinė T.Henry problema buvo tai, jog pastarasis nesugebėjo užmiršti žaidėjo rolės.

„Galbūt T.Henry savyje nenužudė žaidėjo rolės. Kai treniruočių metu kas nors nepavykdavo, jis pradėdavo nerimauti ir labai daug šaukdavo, kai tai galbūt buvo nereikalinga.

Jis buvo labai stiprus žaidėjas ir vieninteliai futbolininkai, kurie yra arti jo demonstruoto lygio, tai – Radamelis Falcao ir Cescas Fabregasas. Jis eidavo į aikštę, kad parodytų mums, kaip treniruotis ir šaukdavo. Galbūt kitas treneris elgtųsi kitaip, tačiau jis pradėdavo nervintis ir iš karto pasileisdavo bėgti į aikštę, rodyti mums įvairius dalykus. Jis šaukdamas sakydavo, kad pabandytume atimti iš jo kamuolį. Dažniausiai žaidėjai buvo ramūs, tačiau galbūt todėl, kad jie buvo truputį šokiruoti. Jam nepavyko persitransformuoti į trenerio rolę. Būdavo ir tokių kartų, kai jis nekalbėdavo su mumis ir peržiūrėdavo taktiką valandų valandas“,- atskleidė A.Golovinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų