Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Scanpix nuotr.

Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė | Scanpix nuotr.

 Tradiciškai Lietuvos irkluotojai irklavimo sezoną pradėjo tarptautinėse varžybose „Memorial Paolo d’Aloja“ Italijoje, kuriose savaitgalį iškovojo ne vieną medalių komplektą.

Du medalių komplektus pelnė pasaulio čempionės Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė. Šeštadienį moterų porinių dviviečių valčių lenktynėse jos buvo 3-ios (7:23.34), o sekmadienį – 2-os (7:18.15). Abu kartus nugalėjo rumunės Ancuta Bodnar ir Simona Radis.

Prastai savaitgalis susiklostė Mindaugui Griškoniui. Pajėgiausias Lietuvos vienvietininkas šeštadienį buvo 8-as (8:29.08), o sekmadienį finale atsisakė startuoti.

Toli nuo lyderių šį kartą liko ir Lietuvos vyrų porinės keturvietės valties įgula. Šeštadienį A finale Dominykas Jančionis, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius finišavo septinti (7:14.98). Sekmadienį vietoj M.Džiaugio irklavo Giedrius Bieliauskas, o lietuviai buvo šešti (6:26.47).

Kiti lietuvių rezultatai šeštadienį:

2. Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė (jaunimas, porinės dvivietės valtys) 7:44.03 min.

3. Virgilijus Prušinskas ir Titas Mašanauskas (jaunimas, porinės dvivietės valtys) 7:00.41.

5. Raminta Morkūnaitė ir Martyna Kazlauskaitė (jaunimas, porinės dvivietės valtys) 7:54.80.

6. Dovydas Nemeravičius ir Giedrius Bieliauskas (vyrai, porinės dvivietės valtys) 6:38.96.

8. Rokas Jakubauskas (jaunimas, vienvietės valtys) 8:07.94.

8. Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius (vyrai, pavienės dvivietės valtys) 6:57.19.

9. Viktorija Senkutė ir Kamilė Kralikaitė (moterys, pavienės dvivietės valtys) 7:42.84.

9. Augustinas Matusevičius (jaunimas, vienvietės valtys) 7:59.23.

16. Dovydas Stankūnas ir Domantas Stankūnas (vyrai, pavienės dvivietės valtys) 7:11.71.

Kiti lietuvių rezultatai sekmadienį:

1. Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė (jaunimas, porinės dvivietės valtys) 7:34.81.

5. Virgilijus Prušinskas ir Titas Mašanauskas (jaunimas, porinės dvivietės valtys) 6:56.50.

5. Povilas Stankūnas ir Mantas Juškevičius (vyrai, pavienės dvivietės valtys) 7:01.10.

7. Dovydas Nemeravičius (vyrai, vienvietės valtys) 7:34.23.

7. Raminta Morkūnaitė ir Martyna Kazlauskaitė (jaunimas, porinės dvivietės valtys) 7:47.64.

8. Augustinas Matusevičius ir Rokas Jakubauskas (jaunimas, porinės dvivietės valtys) 7:09.13.

10. Agnė Ginevičiūtė (moterys, vienvietės valtys) 8:37.08.

12. Dovydas Stankūnas ir Domantas Stankūnas (vyrai, pavienės dvivietės valtys) 7:15.38.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141