Pastarųjų dienų Lietuvos ledo ritulininkų naujienos užsienyje VIDEO + fotogalerija

2019.04.16 12:00
Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
El Paso „Rhinos“ | „Facebook“ nuotr.

El Paso „Rhinos“ | „Facebook“ nuotr.

 Pastarosiomis dienomis įvairiose pasaulio ledo ritulio lygose savo pasirodymus tęsė ir Lietuvos žaidėjai. Sportas.lt pristato paskutinę kassavaitinę lietuvių pasirodymų užsienyje apžvalgą.

Sportas.lt lankytojų savaitės žaidėjo rinkimai:

Apklausa

1. Išrinkite savaitės žaidėją

Pietinės JAV profesionalų lygos (SPHL) ketvirtfinalyje Pijaus Rulevičiaus atstovaujama „Peoria Rivermen“ komanda du kartus – namuose 3:4 ir svečiuose 3:4 – nusileido „Roanoke Rail Yard Dawgs“ ir kiek netikėtai pralaimėjo seriją iki 2 pergalių rezultatu 0:2. Lietuvis pirmose rungtynėse kartą smūgiavo į varžovų vartus, o antrose įmušė įvartį ir net 8 kartus atakavo varžovų vartus.

P.Rulevičius šiame SPHL sezone sužaidė 57 rungtynes, įmušė 13 įvarčių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.


Egidijus Binkulis | „Facebook“ nuotr.

Egidijus Binkulis | „Facebook“ nuotr.

Antros pagal pajėgumą Latvijos lygos (JAHL) finaliniame etape Daugpilio „HK Dinaburga“ su Artiomu Starovoitovu namuose 2:6 nusileido Ventspilio „Ventai 2002“ ir 5:2 nugalėjo Liepojos SSS su dviem lietuviais. A.Starovoitovas pirmose rungtynėse negalėjo žaisti, nes atstovavo Lietuvos jaunių rinktinei, o antrose nepasižymėjo. SSS gretose Egidijus Binkulis atliko rezultatyvų perdavimą, o Paulius Rumševičius nepasižymėjo.

Kiek anksčiau SSS namuose 1:0 išplėšė pergalę prieš Rygos „HS Rigą 2002“. Abu lietuviai tąkart nepasižymėjo.

SSS (10 tšk.) užėmė 2-ą vietą lygoje, o „HK Dinaburga“ (5 tšk.) liko 4-a. E.Binkulis per 33 JAHL rungtynes įmušė 22 įvarčius ir atliko 20 rezultatyvių perdavimų, P.Rumševičius sužaidė 36 rungtynes, pelnė 1 įvartį ir pridėjo 8 rezultatyvius perdavimus, o A.Starovoitovas per 35 rungtynes įmušė 2 įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.


Eimantas Noreika | „Facebook“ nuotr.

Eimantas Noreika | „Facebook“ nuotr.

\JAV Vidurio Vakarų valstijų jaunimo (iki 21 metų) lygoje (WSHL) triumfavo El Paso „Rhinos“ su Eimantu Noreika ir Matu Mikalausku. Finalinio šešeto grupės etape „Rhinos“ 6:0 pamokė „Bellingham Blazers“, 4:2 nugalėjo Long Bičo „Bombers“ ir po pratęsimo 3:2 įveikė „Ogden Mustangs“. E.Noreika per pirmas dvejas rungtynes nepasižymėjo, o trečiose nežaidė. M.Mikalauskas pirmose ir trečiose rungtynėse gavo po 2 baudos min., o antrose nepasižymėjo.

Pusfinalyje „Rhinos“ 7:2 sutriuškino Oklahomos „Blazers“, o didžiajame finale dar kartą 2:0 patiesė „Ogden Mustangs“. E.Noreika pusfinalyje įmušė įvartį ir gavo 2 baudos min., o M.Mikalauskas nepasižymėjo. Finale abu lietuviai nepasižymėjo.

E.Noreika per 46 WSHL rungtynes įmušė 21 įvartį ir atliko 20 rezultatyvių perdavimų. M.Mikalauskas sužaidė 45 rungtynes, pelnė 2 įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.


Anglijos jaunių (iki 18 metų) lygoje „Guildford“ su Matu Bajorūnu namuose 2:1 palaužė „Chelmsford Ice Hockey Academy“ pasipriešinimą, bet išvykoje 2:4 pralaimėjo prieš „Basingstoke“. Lietuvis pirmose rungtynėse nepasižymėjo, o antrose įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Guildford“ (15 tšk.) užima 4-ą vietą tarp 6 komandų.

Kitos naujienos apie Lietuvos ledo ritulininkus užsienyje ČIA.

Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.