Sabonis | Scanpix nuotr.

Puolime tragiškai žaidusi Indianos „Pacers“ komanda atkrintamąsias rungtynes pradėjo pralaimėjimu.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 74:84 (20:20, 25:18, 8:26, 21:20) pripažino Bostono „Celtics“ pranašumą.

Lietuvis per 28 minutes įmetė 7 taškus (3/9 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir triskart prasižengė.

„Pacers“ komanda po dviejų kėlinių pirmavo 45-38, bet trečiajame ketvirtyje įmetė vos aštuonis taškus ir „Celtics“ krepšininkai įgijo 11 taškų persvarą.

Paskutiniame kėlinyje Jaysono Tatumo tritaškis didino šeimininkų pranašumą 84-62 ir mačo baigtis tapo aiški.

Antrosios serijos rungtynės dar kartą vyks Bostone.

Indianos krepšininkai pataikė vos 33 proc. metimų ir kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 42 – 55.

„Pacers“: Cory Josephas 14, Bojanas Bogdanovičius 12, Wesley Matthewsas ir Tyreke‘as Evansas po 8, Thaddeusas Youngas ir Domantas Sabonis (9 atk. kam.) po 7.

„Celtics“: Kyrie Irvingas (7 rez. perd.) ir Marcusas Morrisas po 20, Jaysonas Tatumas 15, Alas Horfordas ir Gordonas Haywardas po 10, Terry Rozieras 5.

quNNcy
2019-04-15 17:46:05
treciasis kelynis indianai buvo tragiskas,tas ir leme pralaimejima,taciau nei bostonas nei indiana nezaide gerai