Gennaro Gattuso | Scanpix nuotr.

Gennaro Gattuso | Scanpix nuotr.

Šeštadienį „Milan“ ekipa minimaliu rezultatu nugalėjo Romos „Lazio“ ir išlaiko viltis kitame sezone rungtyniauti UEFA Čempionų lygoje, tačiau šį susitikimą galiausiai vainikavo futbolininkų peštynės.

„Milan“ treneris Gennaro Gattuso buvo plačiai žinomas dėl savo pomėgio peštis su kitais, tačiau šį kartą jis buvo tas, kuris bandė išskirti futbolininkus.

„Aš net pasitempiau koją bėgdamas visus nuraminti. Buvau ant suolo ir pamačiau, kad kai kurie futbolininkai apsikeitė visiškai nedraugiškais žodžiais. Svarbiausia tai, kad būtent čia viskas ir pasibaigtų.

Kai pats buvau futbolininkas, mane tai tikrai užvesdavo, tačiau dabar esu tam per senas ir tai matau visiškai kitomis akimis.

O be to, jeigu kam nors pliaukštelėčiau per veidą, gaučiau pats atgal, kadangi šie vaikinai praleidžia daug daugiau laiko sporto salėje už mane“, - pajuokauti nevengė G.Gattuso.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.