Nyderlandai
Pasibaigė
3
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Laurynas Urbonavičius – Rafaelis Xavieras | Nova Fighting Championship nuotr.

Laurynas Urbonavičius – Rafaelis Xavieras | Nova Fighting Championship nuotr.

 Vienas pajėgiausių Lietuvos MMA kovotojų Laurynas Urbonavičius šeštadienį vėl įžengė į narvą. Po dviejų kovų gimtinėje lietuvis dalyvavo Vokietijoje vykusiame „Nova FC 1: A Star is Born“ turnyre.

Iš pradžių planuota, kad lietuvis kovos su 37–erių metų serbu Seadu Kahrovičiumi (7-10), tačiau paskutinę akimirką jo varžovas pasikeitė. Serbui buvo paskirtas kitas oponentas, o „Kapitono Lietuvos“ pravardę turinčiam atletui teko kautis su kiek pajėgesniu brazilu Rafaeliu Xavieru.

Netikėti pokyčiai L.Urbonavičiaus iš vėžių neišmušė. Nors kovai su R.Xavieru prireikė visų 3 raundų, tačiau po jų teisėjai be didesnių abejonių pergalę skyrė lietuviui. Du iš trijų teisėjų lietuvio pranašumą įžvelgė visuose trijuose raunduose (30:27 ir 30:27). Vienas teisėjas lietuvio pranašumą matė dviejuose raunduose (29:28).

L.Urbonavičiui tai buvo 12-a pergalė MMA narve per karjerą ir 6-as laimėjimas iš eilės. Lietuvis liko su vieninteliu pralaimėjimu, patirtu dar 2017 m. prieš serbą Vladimirą Filipovičių, kuris vėliau pateko į garsią „Bellator“ organizaciją.

R.Xavieras dabar turi 6 pergales ir 5 nesėkmes. Brazilas per karjerą yra kovojęs tokiose organizacijose kaip „M-1 Global“ ir „ACB“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų