Niko Kovačas | Scanpix nuotr.

Niko Kovačas | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ treneris Niko Kovačas patvirtino, kad ketvirtadienį vykusioje komandos treniruotėje susipešė du bavarų futbolininkai.

Vokietijos naujienų portalas „Bild“ pranešė, kad treniruotės metu vienas kitam į atlapus kibo du atakuojantys žaidėjai – Robertas Lewandowskis ir Kingsley Comanas. Juos galiausiai išskyrė Nickaslas Sule ir Jerome Boatengas.

N.Kovačas patvirtino, kad muštynės tarp žaidėjų tikrai vyko, tačiau patikslino, kas abu futbolininkai už tai nesulauks kokių nors nuobaudų bei pabrėžė, kad nesutarimai yra išspręsti.

„Treniruotės metu įvyko muštynės tarp dviejų futbolininkų, kurių pavardės buvo paminėtos spaudoje. Mes trise tai aptarėme po treniruotės, abu atsiprašė už savo elgesį ir apgailestavo dėl to, kas įvyko.

Jiems nebus taikomos jokios nuobaudos, kadangi abu futbolininkai suprato pasielgę netinkamai, o tai šiuo metu yra labai svarbu. Incidentas yra išspręstas ir jau pamirštas“, - teigia N.Kovačas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.