Lietuvos teniso klubų čempionatas | Augusto Četkausko nuotr.

Lietuvos teniso klubų čempionatas | Augusto Četkausko nuotr.

 Lietuvos teniso klubų čempionate šiemet varžysis net 19 komandų. Penkios, pačios stipriausios iš jų, kausis „Top lygoje“, kurioje žaisti gali ir esami ar buvę profesinalūs tenisininkai. Dar 14 komandų varžysis dėl Regionų lygos nugalėtojų vardo.

Bene didžiausia lygos žvaigždė – Augustas Radžiukynas. Šisbuvęs sportininkas 2011 metais Lietuvos čempionato finale nukarūnavo Gvidą Sabeckį, o tais pačiais metais Šiauliuose vykusiame tarptautiniame jaunių turnyre 3:6 7:5 6:1 įveikė dabartinę trečiąją pasaulio raketę vokietį Aleksandrą Zverevą.

A. Radžiukynas klubų čempionato „Top lygoje“ žais už Vilniaus „Atskalūnų“ komandą. „Atskalūnai“, kartu su 2017 metų čempionate nugalėjusiais „Baltic Tennis Club“, yra vieninteliai teniso klubai, kurių komandos dalyvaus ir „Top lygos“, ir Regionų lygos varžybose.

„Top lygos“ čempionų šiemet laukia ypatingas prizas – galimybė atstovauti Lietuvai 2020 metų Europos senjorų klubų čempionate, kuris vyks Ispanijoje.

„Manau, kad šis teniso klubų čempionatas yra pasiteisinęs žingsnis gaivinant mėgėjų tenisą Lietuvoje. Planuojame jau artimiausiu metu atnaujinti senjorų teniso reitingą, kurio svarbia dedamąja dalimi taps ir klubų lygos varžybos. O tai, jog šios varžybos yra reikalingos, įrodo augantis dalyvių skaičius, komandų geografija ir pamažu atsirandantis rėmėjų dėmesys“, –sako Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas.

2019 metų čempionato, kurį organizuoja šiemet dešimtmetį švenčiantis projektas tenisonamai.lt ir Lietuvos teniso sąjunga, partneriais tapo sporto ir laisvalaikio prekybos tinklas „Sportland“bei teniso aprangos ir įrangos gamintojai „Prince“.

Šiais metais čempionate varžysis daugiau nei 250 teniso mėgėjų. „Top lygoje“ žais komandos iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos, o Regionų lygoje – iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Anykščių, Druskininkų ir Radviliškio.

Abiejų lygų 2019 metų čempionai ir prizininkai paaiškės po rugsėjo mėnesio pabaigoje Vilniuje vyksiančio finalų etapo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141