Alexandra Mendez ir Cristiano Ronaldo | Instagram.com nuotr

Alexandra Mendez ir Cristiano Ronaldo | Instagram.com nuotr

 Futbolo superžvaigždė Cristiano Ronaldo jau kurį laiką draugauja su Georgina Rodriguez, kurie kartu sukūrė šeimą. Tiesa, po 2015 m. išsiskyrimo su Irina Shayk, portugalas kurį laiką buvo laisvas ir nevengdavo paflirtuoti su merginomis. Bent jau taip skelbia užsienio žiniasklaida.

Peru televizijos kanalo ATV eteryje neseniai pasirodė Venesuelos modelis Alexandra Mendez. Gražuolė atvirai kalbėjo apie savo santykius su C.Ronaldo tuo metu, kai šis dar žaidė Madrido „Real“. A.Mendez paviešino C.Ronaldo jai siųstas žinutes per „WhatsApp“ ir atskleidė, kad futbolininkas jai siūlė pikantiškas lažybas.

„Kartą jis man pasiūlė lažybas. Jis sakė, kad jei įmuš įvartį tose rungtynėse, kurias aš stebėsiu stadione, tai jis galės pakandžioti man užpakalį. Tik tai ir liko kalbomis. Nieko intymaus tarp mūsų nebuvo. Tas lažybas jis pasiūlė gal prieš 2 ar 3 metus. Kiek žinau, tą vasarą jis ir sutiko Rodriguez. Dabar pagalvoju, kad ir aš galėjau būti jos vietoje“, - televizijos eteryje kalbėjo A.Mendez.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

vyga
2019-04-12 02:47:04
durne visiska:)jai iki ronaldo vaiko motinos kaip iki menulio,nutu is pi ses ir palikes tokia baisuokle
Atsakyti