Manny Pacquiao prieš Adrieną Bronerį | Scanpix nuotr.

Manny Pacquiao prieš Adrieną Bronerį | Scanpix nuotr.

 Filipinų bokso legenda Manny Pacquiao likus mažiau nei dviem savaitėms iki „Rizin 15“ turnyro pasirašė kontraktą su šia organizacija, bet bent jau kol kas joje nekovos.

„Tai nėra kovos kontraktas. Mes susitarėme, kad Manny „Rizin 15“ turnyre palaikys jauną filipinietį, kuris kovos prieš Tenshiną Nasukawą. Žinoma, mane domina galimybė surengti parodomąją Manny kovą „Rizin“ turnyre, bet kol kas mes nepasiekėme šios derybų stadijos. Jei tai įvyks, nemanau, kad Manny kovos prieš Tenshiną. Mes pasimokėme iš savo klaidų, kai Tenshinas kovėsi su Mayweatheriu. Jei kas ir galėtų kautis su Manny parodomojoje kovoje, tai būtų Takanori Gomi“, - kalbėjo „Rizin“ vadovas Nobuyuki Sakakibara.

Netrukus patvirtinta, kad T.Nasukawos varžovu bus 23-ejų metų filipinietis Fritzas Aldinas Biagtanas. Kova vyks pagal kikbokso taisykles.

20-metis T.Nasukawa iki šiol kikbokso ringe nepralaimėjo nė karto, nugalėdamas jau 29 varžovus iš eilės.

Priminsime, kad M.Pacquiao vis dar profesionalaus boksininko karjerą ir šiuo metu turi WBA reguliarųjį pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą. Manoma, kad kitu jo varžovu taps WBA (Super) diržą turintis amerikietis Keithas Thurmanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.