rungtynių akimirka | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

rungtynių akimirka | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

 Kitą sezoną Eurolygą papildys dar du klubai, o viso šiame turnyre dalyvaus 18 komandų.

Jau dabar nuspręsta, kad dėl padidėjusio rungtynių kiekio sezonas bus ilgesnis ir prasidės savaite anksčiau – spalio 3-4 dienomis bei baigsis balandžio 9-10 dienomis. Tai leis sumažinti dvigubų savaičių skaičių nuo devynių iki septynių.

Atkrintamosios prasidės taip pat vėliau: ketvirtfinalio serijos startuos balandžio 21 ir baigsis gegužės 6 dienomis.

Finalo ketvertas numatytas gegužės 21-24 dienomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


eco
2019-04-08 17:43:51
O kaip kazin, jei nuskrendi i Ispanija ar Turkija galetum is eiles du games ten sulosti. Taip laiko del kelioniu kiek sutaupytum.
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“
04-25 „Šiauliai“ 19:00 „Nevėžis“
04-25 „Neptūnas“ 19:00 „Juventus“
04-25 „Skycop“ 19:20 „Lietkabelis“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 04-23 Watford 21 : 45 Southampton
Ant 04-23 Tottenham Hotspur 21 : 45 Brighton & Hov…
Tre 04-24 Wolverhampton … 21 : 45 Arsenal
Tre 04-24 Manchester United 22 : 00 Manchester City
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141