Walteris Mazzarri | AFP/Scanpix nuotr.

Walteris Mazzarri | AFP/Scanpix nuotr.

„Napoli“ klubo treneris Walteris Mazzarri, po vakar 1-2 pralaimėtų rungtynių „Roma“ klubui, pareiškė, kad jis traukiasi iš savo posto ir jo laikas „Napoli“ klube baigėsi.

„Noriu padėkoti komandos fanams, bet mano era „Napoli“ klube baigėsi. Šį sprendimą priėmiau jau prieš kurį laiką. Dėkoju prezidentui ir direktoriui Riccardo Bigonui, kurie bandė pakeisti mano nuomonę“, - kalbėjo W.Mazzarri.

„Jau praėjusią vasarą svarsčiau apie tai ir tik todėl nepratęsiau sutarties. Rizikavau, nes nežinojau kaip susiklostys šis sezonas. Manau, kad man reikia arba pakeisti aplinką, arba kurį laiką pailsėti. Jei gausiu pasiūlymų, tikrai juos įvertinsiu. Jei turėsiu adrenalino ir motyvacijos, tada tikrai priimsiu pasiūlymą, kitais atvejais – aš tiesiog liksiu namie“.

„Fabio Capello yra pasakęs, kad Italijoje dirbti viename klube ilgiau nei keturis ar penkis metus yra sunku. Esu įsitikinęs, kad jei būčiau likęs „Napoli“ klube, kai kurie komandos nariai nebūtų tokie užsidegę“.

„Tikrai esu laimingas dėl to ką pasiekiau šiame klube. Neapolis yra puiku vieta ir fanai čia yra tikrai atsidavę, bet aš norėjau naujo iššūkio. Iš pagarbos klubui aš nekalbėjau su kitomis komandomis, tačiau nuo šiandien aš jau pradėsiu klausytis pasiūlymų, žinoma, jei jų bus“, - užbaigė W.Mazzarri.

Spauda W.Mazzarri labiausiai sieja su tokiomis komandomis kaip Milano „Inter“, „Roma“ ir Machačkalos „Anži“. Tuo metu su „Napoli“ klubu, kuris šiame sezone užėmė antrą vietą ir žais kito sezono Čempionų lygoje, yra siejami šie treneriai – Roberto Di Matteo, Rafa Benitezas, Marcelo Bielsa ir Giuseppe Sannino.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų