Monchengladbacho „Borussia“ viltys kitais metais varžytis UEFA Čempionų lygoje po truputį slysta iš jų rankų. Šį kartą jie sužaidė lygiosiomis rezultatu 1 – 1 su Brėmeno „Werder“ ekipa.

„Borussia“ išsiveržė į priekį iškart po pertraukos, kuomet 49-ą minutę Florianas Neuhausas pademonstravo puikią techniką ir įveikęs kelis varžovus pasiuntė kamuolį į vartus.

Visgi, jo komandai išlaikyti persvaros nepavyko, kadangi 79-ą minutę Davy Klaassenas išsisuko nuo jį prižiūrėjusio varžovo ir atsispyręs nuo žemės smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką – 1 – 1.

Šios lygiosios reiškia, kad „Borussia“ lieka penktoje pozicijoje ir nuo ketvirtosios, kuri suteiktų šansą rungtis kitų metų UEFA Čempionų lygoje, atsilieka jau keturiais taškais.