Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Ispanijos pirmenybėse „Sevilla“ futbolininkai iškovojo antrą pergalę iš eilės. Jie rezultatu 2 – 0 įveikė „Valladolid“ ekipą ir taip pakilo į penktą vietą čempionate.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas 84-ą minutę, kuomet Roque Mesa atsikratė jį prižiūrėjusių gynėjų ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų kampą – 1 – 0.

„Sevilla“ pergalę įtvirtino Muniras El Haddadis, kuris pasižymėjo 92-ą minutę ir paskandino bet kokias varžovų viltis pakovoti bent dėl lygiųjų.

To užteko, kad „Sevilla“ iškovotų tris taškus ir aplenktų iki tol penktoje vietoje buvusią „Valencia“ vienuolikę. Dabar šias komandas skiria trys taškai.