Živilė Vaiciukevičiūtė | Scanpix nuotr.

Živilė Vaiciukevičiūtė | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį Podebraduose (Čekija) vyko 87-os tarptautinės sportinio ėjimo varžybos. Jų programoje taip pat buvo tarpvalstybiniai jaunimo ir suaugusių mačai.

Jaunių grupėje (5 km) Akvilė Orliukaitė užėmė 11 vietą (26:18).

Jaunimo grupės ėjikai rungtyniavo 10 km nuotolyje:

Jaunuolės. 1.Karla Serrano (Meksika) 47:36, 17.Austėja Kavaliauskaitė 52:02, 24.Adrija Meškauskaitė 53:52, 28.Toma Dailidonytė 56:00.

1.Prancūzija 5, 2.Italija 5, 3.Vengrija 20, 4.Slovakija 21, 5.Airija 22, 6.Lietuva 22.

Jaunuoliai. 1.Cesar Cordova (Meksika) 41:24, 27.Paulius Juozaitis 49:46, 31.Ignas Dumbliauskas 51:51, 33.Justinas Galčius 54:20.

1.Prancūzija 9, 2.Italija 10, 3.Čekija 16, 4.Slovakija 18, 5.Vengrija 18, 6.Airija 19, 7.Lietuva 32.

Suaugusių 20 km varžybose užfiksuoti tokie rezultatai:

Moterys.

1.Eleonora Anna Giorgi (Italija) 1:27:46, 4.Živilė Vaiciukevičiūtė 1:31:57, 14.Monika Vaiciukevičiūtė 1:35:27, 31.Greta Vainaitė 1:43.01.

1.Italija 4, 2.Lietuva 9, 3.Prancūzija 10, 4.Slovakija 14, 5.Vengrija 21, 6.Čekija 22, Airija DNF.

Vyrai.

1.Vasiliy Mizinov (neutralus atletas iš Rusijos) 1:20:14, 22.Genadij Kozlovskij 1:28:07, 41.Deividas Balevičius 1:44:17.

1.Italija 5, 2.Prancūzija 6, 3.Airija 10, 4.Slovakija 22, 5.Čekija 24, 6.Vengrija 29, 7.Lietuva 31.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United