Blankiai žaidė tiek Z.Randolphas, tiek T.Duncanas (Scanpix)

Blankiai žaidė tiek Z.Randolphas, tiek T.Duncanas (Scanpix)

Vidutiniškai 19,7 taško NBA atkrintamosiose rinkęs Memfio „Grizzlies“ aukštaūgis Zachas Randolphas pirmose Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynėse prieš San Antonijaus „Spurs“ priminė tik savo paties šešėlį.

Jis tepelnė 2 taškus ir prametė 7 metimus iš 8. Po tokio pasirodymo Vakarų konferencijos finalo starte, Z.Randolphas atsiprašinėjo komandos draugų.

„Mes nepriėmėme jo atsiprašinėjimų, – sakė „Grizzlies“ įžaidėjas Mike‘as Conley. – Pasakėme jam: tai – ne tavo, o mūsų visų kaltė. Zachas prižadėjo žaisti geriau, tačiau pasitempti reikia visai komandai.“

Atakų organizatorius pripažino, kad tokios geros gynybos prieš aukštaūgį jis ilgai nebuvo regėjęs.

„Tikrai taip – bandėme jam kuo labiau apsunkinti gyvenimą dvigubindami gynybą, – įspūdžiais po pergalės dalijosi vienas „Spurs“ lyderių Tony Parkeris. – Akivaizdu, kad Randolphas yra geriausias „Grizzlies“ žaidėjas puolime. Po krepšiu jis – tikras žvėris. Tačiau žinome, kad jis negali taip žaisti kiekvienų rungtynių.“

Z.Randolphas stengėsi nesureikšminti pirmojo pralaimėjimo ir jį nurašė „vienai sėkmingų „Spurs“ naktų“. Be to, galingo stoto priekinės linijos žaidėjas vėlgi pažadėjo kitame susitikime atrodyti visiškai kitaip.