Kovos akimirkos | Youtube.com nuotr.

Kovos akimirkos | Youtube.com nuotr.

 37-erių metų bulgaras Kubratas Pulevas pastaruoju metu į žiniasklaidos akiratį pateko po to, kai pabučiavo žurnalistę „Jenny Sushe“. Nors ji vėliau šėlo su K.Pulevu ir jo bičiuliais vakarėlyje, tačiau nusprendė pasisamdyti advokatę ir apkaltino bulgarą seksualiniu priekabiavimu.

Kol Kalifornijos atletikos komisija tęsia tyrimą dėl šio incidento, bulgaro boksininko licencija buvo suspenduota neribotam laikotarpiui. Daugelis jau spėjo pamiršti, kad K.Pulevas vos prieš pusantros savaitės nokautavo rumuną Bogdaną Dinu, o ta pergalė buvo gana kontraversiška.

Septintajame raunde K.Pulevas prarado vieną tašką už tai, kad smogė jau suklupusiam varžovui. B.Dinu atstovai įsitikinę, kad tokia bauda yra per menka ir ragina atimti iš bulgaro pergalę.

B.Dinu vadybininkas Gregas Cohenas jau pateikė protestą Kalifornijos atletikos komisijai. Jis remiasi  „4 CCR-368“ taisyklių punktu, kuriame rašoma, jog Kalifornijos atletikos komisija gali pakeisti kovos rezultatą, jei jos metu padaryti pažeidimai nulėmė kovos baigtį. G.Cohenas teigia, kad K.Pulevas smogė B.Dinu į pakaušį, o vėliau atakavo jį, kai šis buvo parkritęs.

Rumunui buvo suteiktos 5 minutės atsigauti, tačiau G.Cohenas tikina, kad tas smūgis pakenkė jo klientui. Vos pratęsus kovą B.Dinu dar du kartus krito į nokdauną ir G.Cohenas aiškina, kad visa tai nulėmė ankstesnis neleistinas K.Pulevo smūgis.

Kalifornijos atletikos komisija priėmė protestą ir jį svarstys gegužės 14 d. posėdyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.