„Kauno Žalgiris“
16 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
„Stumbras B“ prieš „FK Vilnių“ | Elvio Žaldario nuotr.

„Stumbras B“ prieš „FK Vilnių“ | Elvio Žaldario nuotr.

 Pirmos lygos 2 turas užsibaigė Kaune, kur „Stumbras“ B susitiko su FK „Vilnius” futbolininkais. Ilgą rungtynių laiką atsilikinėję laikinosios sostinės atstovai surengė pergalingą šturmą ir per paskutinį pusvalandį sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išplėšti pirmąją pergalę šiame sezone – 3:2 (0:1)

Dvikovą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau 3-ą minutę galėjo išsiveržti į priekį, bet puikios progos neišnaudojo, prieš kelias dienas A lygoje pasižymėjęs, Alsenijus Bah.

24-ą minutę krito pirmasis įvartis į „Stumbro” B ekipos vartus. Po Povilo Malinausko atlikto baudos smūgio kamuolys atšoko vartininko baudos aikštelėje ir įskriejo į vartus.

Kiek vėliau savo šansą turėjo kaunietis Lukas Čepkauskas, kuris neišnaudojo savo progos, o ir vilniečiai galėjo padidinti savo persvarą po kilusio gaisro prie šeimininkų baudos aikštelės.

Po pertraukos žaidimo tempas nemažėjo, maža to, sostinės klubas sugebėjo pelnyti ir antrąjį įvartį – 59 minutę pasižymėjo Ignas Kružikas.

„Stumbras B“ prieš „FK Vilnių“ | Elvio Žaldario nuotr.

„Stumbras B“ prieš „FK Vilnių“ | Elvio Žaldario nuotr.

„Stumbro“ B treneriams reikėjo kažką keisti šiose rungtynėse ir jie atliko keletą keitimų, kurie ir buvo kertiniai šiose rungtynėse. 64 minutę aikštėję pasirodęs ukrainietis Jegoras Kondratiukas ir klubo debiutantas kazachstanietis Demiyatas Slambekovas tapo ekipos gelbėtojais.

67 minutę rezultatą sušvelnino J. Kondratiukas, o 84 minutę jį išlygino D. Slambekovas.

Rungtynių pabaigoje kauniečiai surengė varžovų vartų šturmą, o per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo pasiekti savo. Po FK „Vilnius” futbolininkų klaidos, kamuolys atsirado aikštės kairiajame krašte pas Elvį Navicką, kuris atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten netiksliai sužaidęs vilnietis Haroldas Šidlauskas jį nukreipė į savus vartus, taip padovanodamas pirmąją pergalę šiose pirmenybėse „Stumbro“ B ekipai.

Po dvikovos „Stumbras“ B vyriausias treneris Luisas Rodriguesas džiaugėsi savo vaikinais ir gyrė juos už laiku padarytas išvadas ir periimta rungtynių kontrolę antrajame kėlinyje.

„Buvo sunkios rungtynės, nes priešininkas žaidė kietai, bet mes nuo dvikovos pradžios stengiamės žaisti komandinį žaidimą ir tai mums sekėsi daryti ganėtinai neblogai. Visgi praleidome du įvarčius pirmieji, tuomet reikėjo kažkiek laiko nusiraminti ir suprasti, jog dar ne viskas prarasta.

Po pertraukos padarėme išvadas, žaidėjai suprato ko aš noriu, pradėjome daugiau kontroliuoti kamuolį ir patį žaidimą, to pasekoje pavyko ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Džiaugiuosi už vaikinus, puiki pergalė”, – po dvikovos kalbėjo „Stumbras“ B vyriausias treneris.

Savo mintimis po dvikovos pasidalijo ir vienas iš dviejų sėkmingų keitimų antrajame kėlinyje – ekipos naujokas D. Slambekovas.

„Stumbras B“ prieš „FK Vilnių“ | Elvio Žaldario nuotr.

„Stumbras B“ prieš „FK Vilnių“ | Elvio Žaldario nuotr.

„Pradėjau šias rungtynes po keitimo, taiga iš pat pradžių buvo sunku įsibegėti, bet vėliau pavyko pelnyti įvartį, o ir komanda pasiekė teigiamą rezultatą, taiga viską vertinu labai puikiai. Manau, jog tai labai svarbi pergalė, nes tai pirmoji ir ji mums duos poslinkį judėti ir toliau į priekį. Stengsimės laimėti ir ateinančias ir kitas rungtynes”, – po dvikovos sakė sėkmingai debiutavęs legionierius iš Kazachstano.

Tuo tarpu varžovų FK „Vilnius” direktorius Stasys Petrauskas buvo nusivylęs rezultatu ir vylėsi, jog jaunimas šią skaudžią nesėkmę priims kaip gerą pamoką.

„Taip pralaimėti, kaip šiandien pralaimėjo mūsų jauna komanda, ko gero, futbole yra skaudžiausia. Esame dėkingi savo varžovams už šią pamoką, kurios esmė – futbolas žaidžiamas net daugiau nei devyniasdešimt minučių. Pabaigoje akivaizdžiai pristigome tiek patirties, tiek fizinių jėgų. Tai ir lėmė pralaimėjimą. Mūsų klubo pasirinkta jaunimo ugdymo strategija – skausmingas ir duobėtas kelias, o tokios rungtynės kaip šiandien, tik dar greičiau ves klubo siekiamų tikslų link”, – sake S. Petrauskas.

Kitas rungtynes „Stumbras” B žais šį sekmadienį, namie, kuomet priims „Pakruojo” ekipą. Dvikovos pradžia – 13 valandą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų