Laurynas Urbonavičius | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Laurynas Urbonavičius | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

 Vienas pajėgiausių Lietuvos MMA kovotojų Laurynas Urbonavičius netrukus vėl įžengs į narvą. Po dviejų kovų gimtinėje lietuvis vėl vyksta į užsienį ir dalyvaus Vokietijoje vyksiančiame „Nova FC 1: A Star is Born“ turnyre.

Balandžio 13 d. pussunkio svorio kategorijoje 30-metis lietuvis susikaus su 37-erių metų serbu Seadu Kahrovičiumi. Kovai numatyti 3 raundai po 5 minutes.

Kovos plakatas | „Facebook“ nuotr.

Kovos plakatas | „Facebook“ nuotr.

S.Kahrovičius per karjerą turi 7 pergales ir 9 pralaimėjimus. Serbas skambiomis pergalėmis pasigirti negali, o per paskutinius porą metų laimėjo tik vieną kovą. L.Urbonavičiaus statistika gerokai įspūdingesnė – 11 pergalių ir tik 1 nesėkmė. 2018 m. lietuvis į narvą žengė net keturis kartus ir laimėjo visas kovas. Tiesa, dabar jis turėjo kiek ilgesnę pertrauką tarp kovų ir narve pasirodys pirmą kartą per pusmetį.

„Tapology.com“ sudarytame Rytų Europos pussunkio svorio kategorijos kovotojų reitinge L.Urbonavičius yra 6-as. S.Kahrovičius Vakarų Europos pussunkio svorio kategorijos reitinge – 109-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų