Inglesas | Scanpix nuotr.

Inglesas | Scanpix nuotr.

Australijos rinktinės puolėjas Joe Inglesas tiki, kad pasaulio čempionate bus sunku nuo pat pirmųjų rungtynių, tačiau veteranas tikisi geriausio.

Australija žais vienoje grupėje kartu su Lietuva, Kanada ir Senegalu.

„Tai bus labai sunki grupė, kurioje visos komandos turi galimybę patekti į kitą etapą, todėl turime būti pasiruošę nuo pat pradžios. Visos komandos turi daug talentų. Mes nedaug žinome apie Senegalą, tačiau jie tikrai bus stiprūs“, - sakė Jutos „Jazz“ puolėjas.

Australija yra viena iš favoričių patekti į kitą etapą, kuri savo sudėtyje gali turėti tokius žaidėjus kaip Beną Simmonsą, Patty Millsą, Matthew Dellavedovą ir Thoną Makerį.

„Tai yra nuostabus laikas Australijos krepšiniui. Mes turime daug gerų žaidėjų ir treneriai turės platų pasirinkimą. Turime daug jaunų žaidėjų, turime patyrusių krepšininkų ir galime surinkti labai gerą sudėtį šiam turnyrui bei artėjantiems“, - sakė J.Inglesas.

Krepšininko tikslas yra iš čempionato sugrįžti su medaliais.

„Mes norime kovoti dėl pirmosios vietos grupėje ir grįžti namo su medaliais. Tai būtų puiku. Kova bus sunki, nes daug komandų gali pretenduoti į pirmąjį trejetuką. Tačiau mes galime kovoti prieš bet ką“, - sakė J.Inglesas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.