Rogeris Federeris | Scanpix nuotr.

Majamyje (JAV) vykstančiame prestižiniame ATP 1000 serijos „Miami Open“ vyrų teniso turnyre į finalą pateko šveicaras Rogeris Federeris (ATP-5), kuris pusfinalyje per 1 val. 14 min. 6:2, 6:4 nugalėjo 19-metį kanadietį Denisą Šapovalovą (ATP-23).

R.Federeris ir ketvirtfinalyje užtruko neilgai, kai 6:0, 6:4 įveikė Keviną Andersoną (ATP-7).

37-erių metų R.Federeriui tai bus jau penktasis „Miami Open“ turnyro finalas karjeroje, o per karjerą jis yra iškovojęs jau 100 titulų.

Finale R.Federeris susikaus su čempionų titulą ginančiu Johnu Isneriu (ATP-9), kuris pusfinalyje taip pat lengvai nugalėjo kanadietė Felixą Augerį-Aliassime‘ą (ATP-57).

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Majamyje prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 8,359 mln. JAV dolerių.

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City