Fernando Alonso | „Twitter“ nuotr.

Fernando Alonso | „Twitter“ nuotr.

 Autosporto žvaigždė 37-erių metų ispanas Fernando Alonso pernai baigė karjerą „Formulėje 1“, tačiau su didžiuoju sportu neatsisveikino ir toliau ieško naujų iššūkių.

Tarp galimų ispano ateities opcijų yra ir 2020 m. Dakaro ralis. F.Alonso vis dažniau yra siejamas su „Toyota Gazoo Racing“ komanda iš Pietų Afrikos Respublikos. Ispanas šiai ekipai atstovauja FIA pasaulio ištvermės lenktynių čempionate, kur jai padėjo laimėti legendines 24 valandų Le Mano lenktynes.

Neseniai pranešta, kad F.Alonso sutiko dalyvauti bandymuose, kur išmėgino Dakaro raliui ruoštą „Toyota Hilux“ automobilį. Anot pranešimų, testai vyko Pietų Afrikos Respublikos teritorijoje, kur yra nemažai Dakaro raliui būdingos bekelės ruožų. Po šių bandymų F.Alonso turėtų nuspręsti, ar jam verta siekti dalyvavimo Dakaro ralyje. Panašu, kad viskas krypsta link teigiamo atsakymo.

„Tai buvo nepakartojama. Važiavome vis greičiau ir greičiau. Pasisėmėme daug pasitikėjimo savo jėgomis, nors „perskaityti“ kopas ne visada lengva, sunku nuspėti jų aukštį ir rasti optimalų greitį, kaip jas įveikti“, - po testų sakė F.Alonso.

Beje, neseniai įvyko tam tikri pokyčiai 2019 m. Dakaro ralio galutinėje įskaitoje. Argentiniečiui Kevinui Benavidesui („Honda“) buvo panaikinta 3 valandų bauda ir jis iš 11-os pozicijos šoktelėjo į 5-ą. Jam bauda buvo skirta už rastą papildomą informaciją kelio knygoje. „Honda“ šį sprendimą apeliavo, nes taisyklės dėl papildomos informacijos buvo pakeistos dieną prieš K.Benavideso nubaudimą, o minėtos taisyklės buvo išplatintos jau po to, kai argentinietis gavo baudą. Po 2 mėnesių svarstymo jam bauda buvo panaikinta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų