Henry Cejudo prieš T.J.Dillashaw | Scanpix nuotr.

Henry Cejudo prieš T.J.Dillashaw | Scanpix nuotr.

 Po T.J.Dillashaw dopingo skandalo UFC 135 svarų (61,2 kg) kategorija nebeturi čempiono. Sumaištį dar labiau ėmė didinti patys kovotojai, vienas po kito reikalaujantys kovos dėl atlaisvinto čempiono diržo.

Pirmas eilėje kautis dėl titulo turėtų būti šios svorio kategorijos reitingo lyderis Marlonas Moraesas. Manoma, kad jo varžovu gali tapti 125 svarų kategorijos čempionas Henry Cejudo, kuris neseniai nokautavo T.J.Dillashaw ir buvo užsiminęs apie norą suteikti varžovui revanšą būtent 135 svarų kategorijoje. Pats H.Cejudo pirmadienį pareiškė, kad jo kova su M.Moraesu dėl čempiono diržo galėtų vykti jau birželio 8-ą dieną „UFC 238“ turnyre Čikagoje (JAV).

Tiesa, tokie planai patinka ne visiems. Neseniai buvusį 135 svarų kategorijos čempioną Cody Garbrandtą nokautavęs Pedro Munhozas nori savo progos kovoti dėl diržo.

„Apmaudu dėl Dillashaw, bet visai 135 svarų kategorijai tai yra geros naujienos. Jis greičiausiai būtų dalyvavęs revanšinėje kovoje su Cejudo ir taip privertęs laukti kitus 135 svarų kategorijos kovotojus. Manau, kad dabar galima pamiršti apie Dillashaw ir Cejudo priešpriešą bei leisti dėl titulo kautis tikriems šios svorio kategorijos kovotojams. Manau, kad be manęs kovos dėl titulo verti tik Marlonas Moraesas ir Aljamainas Sterlingas, bet pastarasis yra nuobodus kovotojas, todėl mano kova su Moraesu būtų optimalus variantas.“, - teigė P.Munhozas.

Įdomu tai, kad H.Cejudo dar visai neseniai save vadino 125 svarų kategorijos gelbėtoju. Kai iš UFC į ONE persikėlė ilgametis šios kategorijos čempionas Demetriousas Johnsonas, o UFC ėmė atleidinėti vieną 125 svarų kovotoją po kito, atrodė, kad svorio kategorija apskritai bus panaikinta. Jei H.Cejudo nuspręs kautis su M.Moraesu dėl 135 svarų kategorijos diržo, tuomet neaišku, kokia ateitis lauks žemiausios UFC vyrų svorio kategorijos.

Beje, apie galimą sugrįžimą į UFC užsiminė 39-erių Urijah Faberis. Jis net tris kartus kovėsi dėl 135 svarų kategorijos diržo, bet visas tas kovas pralaimėjo. Tik lieka neaišku, ar U.Faberis grįžtų būtent į šią kategoriją ar išmėgintų save aukštesnėje – 145 svarų – kategorijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.