Tysono Fury - Deontay Wilderio kovos akimirka | Scanpix nuotr.

Tysono Fury - Deontay Wilderio kovos akimirka | Scanpix nuotr.

 Bokso gerbėjai tikėjosi, kad šį pavasarį amerikietis Deontay Wilderis ir britas Tysonas Fury susitiks revanšinėje kovoje dėl WBC pasaulio čempiono diržo, nes pirmoji jų kova baigėsi kontraversiškomis lygiosiomis.

Derybos po truputį artėjo prie pabaigos, bet T.Fury nusprendė pasirašyti kontraktą su „Top Rank“, o naujieji brito agentai matė kitokią jo ateitį ir kovos su D.Wilderiu norėjo rudenį ar dar vėliau. Derybos netrukus baigėsi, o WBC liepė D.Wilderiui kautis su amerikiečiu Dominicu Breazeale‘u. Tuo tarpu T.Fury varžovu tapo vokietis Tomas Schwarzas.

„Tam tikru derybų metu jie 5-7 dienas visiškai nebendravo su mumis. Mano vadybininkai suprato, kad kažkas ne taip, nes prieš pirmą kovą viskas buvo kitaip. Jiems nebuvo įmanoma prisiskambinti, visa situacija atrodė įtartinai. Tysonas tiek rėkė, kad buvo „apvogtas“ toje kovoje ir staiga nebepriima pasiūlymo. Jei manai, kad lengvai laimėjai kovą, tai kodėl vėl to nedarai, galėdamas gauti didelius pinigus? Daugelis sutiko, kad kova buvo kontraversiška, todėl aš elgiausi teisingai ir siūliau revanšą. Manau, kad jiems reikėjo priimti tą pasiūlymą, kurį buvome pateikę“, - sakė D.Wilderis.

Amerikietis taip pat pakomentavo neseniai pasirašytą trumpalaikį kontraktą su „Showtime“ ir atmestą 100 mln. JAV dolerių vertės DAZN pasiūlymą: „Atmečiau ne tik DAZN, bet ir ESPN pasiūlymus. Tai buvo ilgalaikiai kontraktai, o aš mėgstu laisvę. Nenoriu priklausyti kažkokiai kompanijai, noriu pats diktuoti savo karjeros tęsinį, o ne būti kontroliuojamas kitų.“

Tuo tarpu T.Fury pareiškė, kad revanšas su D.Wilderiu anksčiau ar vėliau įvyks ir nepraleido progos įgelti amerikiečiui: „Ar revanšas įvyks artimiausiu metu? Priklauso nuo to, ką Jūs laikote artimiausiu metu. Rytoj, kitą savaitę, kitą mėnesį ar kitais metais. Esmė ta, kad revanšas anksčiau ar vėliau įvyks, nes tai buvo gera kova. Abu su Wilderiu sukūrėme gerą šou, tačiau reikia pripažinti, kad Deontay bokso pasaulyje yra niekas. Jis buvo niekas prieš kovą su manimi ir manęs nenugalėjo, todėl išliko nieku. Neturiu noro kalbėti apie tą valkatą. Jis yra didelis „chaltūra“ užsiimantis valkata ir tiek.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

bullterjeras
2019-03-26 08:05:21
Wilderis tikrai turi nokautuojančias rankas, ypač ta kreiva svinga dešine, tačiau jis panašiai, kaip ir senais laikais Mike Tysonas ( nors pagal technika ir gynyba , jis prieš Maika nulis iš vis) , yra pirmos pusės boksininkas, jeigu per pirmis 6 raundus nepasiseke užkabliuot, tai baterijos po truputi sėda ir geras counterpuncheris, gal gan lengvai išmaudyt ji, patraukt, patamputi, kad prasimestu, gerai kontraatakuoti, nes kojos pas Wilderi nedirba iš vis, tiesiog nuo gamtos apdovanotas didelia smugio jėga, na ir gynyba nestebuklinga. Furis prišaude neblogai Wilderiui, tik gale kovos per išsidirbinejima pats gavo gera pliucha i galva, nes vis tik Wilderis kai meta ranka, reikia pasisaugot, nes lengvai galima eit pamiegot po to, nors pripažinkim, kad Furio smakras laiko gerai bankes. Wilderiui sunku prieš gerai judanti ir distancija jaučianti boksininka. Manau savo sužydejimo laikais ji Muhamedas Ali sutvarkytu ramiai. Panaši kova, kaip prieš Foremana ar Fraizeri būtu. O Furio stilius žiauriai nepatogus priešininkui ir kaip sunkiasvoris , jis ant koju juda puikiai ir ringa gerai jaučia.
Atsakyti
Smūgio jis išskirtinio neturi
2019-03-26 09:33:53
Tik sprogstama jėga, kuri baigimas 4 r.. Jai ji paleistų Josuai, 3,4 r griutu ir nebesikeltu.. Povetkinas ji 7,8 verstu
gagas
2019-03-25 23:51:07
sakykit ką norit , bet wilderis davė šansą tiek joshua, kai priėmė jo sąlygas , tiek fury dabar, bet abu nesutiko. šitas nebėga niekur nors, laikosi žodžio.
Atsakyti
vid
2019-03-25 23:29:33
furiui zmona neleidzia,faktas smegenu pas ji daugiau ,bet pigios kalbos ne I nauda
Atsakyti
Valdas melagis
2019-03-25 21:25:41
Per teisėjus laimėjo prieš kinkonga nesiruosusi ir suprato, daugiau tik c lygio priešininkai..
Atsakyti