Kubratas Pulevas ir žurnalistė | Instagram.com nuotr

Kubratas Pulevas ir žurnalistė | Instagram.com nuotr

 Bokso gerbėjams neblogai žinomas 37-erių metų bulgaras Kubratas Pulevas šeštadienį iškovojo dar vieną pergalę. JAV vykusiame bokso vakare K.Pulevas 7-ajame raunde nokautavo rumuną Bogdaną Dinu.

Jau ketvirtajame raunde B.Dinu prakirto bulgarui kairįjį antakį, o septintajame raunde bulgaras neteko vieno taško dėl smūgio į jau parkritusi varžovą. Nepaisant visų problemų, K.Pulevas galiausiai šventė pergalę.

Po kovos interviu davęs K.Pulevas neatsispyrė jį kalbinusios žurnalistės žavesiui ir pabučiavo ją į lūpas. Žurnalistė sutriko ir tik ištarė: „Jėzau Kristau.“

Daugelis bokso sirgalių pareiškė, kad bulgaras peržengė ribas, o žurnalistė „Jenny Sushe“ savo „twitter“ paskyroje parašė trumpą komentarą: „Tai buvo šiek tiek gėdinga ir keista.“ Beje, ši moteris garsėja ir tuo, kad propaguoja suši valgymą nuo nuogo kūno.

K.Pulevas profesionalų ringe iškovojo 27-ą pergalę, nokautavo 14-ą varžovą ir liko su vieninteliu pralaimėjimu, patirtu dar 2014 m. prieš Vladimirą Kličko. B.Dinu sąskaitoje yra 18 pergalių ir 2 nesėkmės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų