Pasaulio vicečempionė Kroatijos rinktinė pateikė netikėtumą atrankoje į Europos čempionatą ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Kroatai nusileido vengrams rezultatu 1 – 2.

Įdomu tai, kad kroatai gerai pradėjo rungtynes ir jau 13-ą minutę išsiveržė į priekį. Tuomet Andrejaus Kramaričiaus perdavimo sulaukęs Ante Rebičius tiksliu smūgiu iš artimo atstumo nukreipė kamuolį į vartus – 1 – 0.

Vėlesni įvykiai kroatams nebuvo palankūs. 34-ą minutę Adamas Szalai išlygino rezultatą, kai išnaudojo komandos draugo jam skirtą perdavimą ir nuginklavo vartininką.

76-ą minutę vengrai dar ir išsiveržė į priekį, kai Mate Patkai kampinio metu atliko tikslų smūgį ir juo padėjo savo komandai iškovoti pergalę.

Tai buvo pirmoji Vengrijos rinktinės pergalė šiame atrankos cikle, tuo tarpu kroatams – pirmas pralaimėjimas. Abi komandos šiuo metu turi surinkusios po tris taškus.