Europos čempionato 2020 m. atrankoje pergales iškovojo Ispanijos ir Italijos rinktinės.

Ispanijos rinktinė savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 įveikė Norvegijos futbolininkus.

Rodrigo 16-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Ispanijos rinktinę į priekį 1:0.

Joshua Kingas 65-ąją minutę tiksliai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Sergio Ramosas 71-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir sugrąžino Ispanijai persvarą 2:1.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Italijos rinktinė namuose užtikrintai 2:0 nugalėjo Suomiją

Nicolo Barella fantastišku smūgiu iš toli išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Netrukus Moise’as Keanas tiksliai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino persvarą 2:0.