Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Europos čempionato 2020 m. pirmose rungtynėse užtikrintas pergales iškovojo Anglijos ir Prancūzijos rinktinės, tuo tarpu Portugaliją susitikimą su Ukrainą baigė lygiosiomis.

Anglijos rinktinė savų žiūrovų akivaizdoje net 5:0 sutriuškino Čekijos futbolininkus.

Raheemas Sterlingas 24-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Angliją į priekį 1:0.

Harry Kane’as per pridėtą pirmojo kėlinio rungtynių laiką tiksliai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino persvarą 2:0.

R.Sterlingas 62-ąją minutę fantastišku smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0. Netrukus puolėjas dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą 4:0.

Tomas Kalasas rungtynių pabaigoje nukreipė kamuolį į savus vartus 5:0.

Tuo tarpu Prancūzijos rinktinė išvykoje 4:1 nugalėjo Moldovą

Antoine‘as Griezmannas 24-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Prancūziją į priekį 1:0.

Raphaelis Varane’as 27-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino persvarą 2:0.

Olivieris Giroud tiksliai nuginklavo varžovų vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Kylianas Mbappe 87-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą 4:0.

Vladimiras Ambrosas 89-ąją minutę pelnė šeimininkams paguodos įvartį 1:4.

Portugalijos ir Ukrainos susitikimas baigėsi be įvarčių, buvo užfiksuotos nulinės lygiosios 0:0.

Portugalija atliko net 17 smūgių ir 8 į vartų plotą, tuo tarpu Ukraina smūgiavo vos 5 kartus ir tik 1 į vartų plotą.