Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

UFC žvaigždė airis Conoras McGregoras vėl atsidūrė pirmuose puslapiuose, kai viename iš Majamio viešbučių užpuolė vieną iš gerbėjų britą Ahmedą Abdirzaką, trenkė jam per rankas, išmušė jo turėtą telefoną bei jį sutrypęs išsinešė su savimi. C.McGregoras buvo suimtas, kurį laiką praleido areštinėje, o galiausiai buvo paleistas už 12 tūkst. 500 eurų užstatą. Skelbiama, kad nukentėjusysis pareiškė patyręs 1000 eurų nuostolį.

„Daily Mail“ ketvirtadienį paviešino garso įrašą, kaip A.Abdirzakas skambino pagalbos numeriu 911 ir nupasakojo incidentą su C.McGregoru.

„Aš sakiau „prašau, pone, gal galėčiau atgauti savo telefoną?“, bet jis tuo metu ėmė trypti mano telefoną. Tada jis jį pakėlė, įsidėjo į kišenę, nuėjo iki automobilio ir išvažiavo. Jis neturėjo jokio ginklo, bet aš prie jo prieiti negalėjau, nes tai A lygio žvaigždė, kurią seka daug apsaugos darbuotojų“, - kalbėjo A.Abdirzakas.

Pareigūnas tuomet pasiteiravo nukentėjusiojo, kas ta žvaigždė, ir A.Abdirzakas atsakė: „Conoras McGregoras, UFC kovotojas.“

Šiuo metu airis yra paduotas į teismą, kur jam iškelti kaltinimai užpuolimu ir vagyste.

Minėto garso įrašo galite pasiklausyti paspaudę ČIA.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų