Gabrielė Leščinskaitė | Andrei Ivanov nuotr.

Gabrielė Leščinskaitė | Andrei Ivanov nuotr.

 Norvegijoje ketvirtadienį prasidėjo paskutinis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Pirmosios trasoje pasirodė moterys, dalyvavusios 7,5 km sprinte.

Įtikinamą pergalę šventė Slovakijai atstovaujanti rusė Anastasija Kuzmina. Ji užsidirbo 1 baudos ratą, bet trasoje buvo greičiausia – 19 min. 56.2 sek. Antra buvo vokietė Franziska Preuss (+21.2 sek., 0 baudos ratų), o trečia – slovakė Paulina Fialkova (+25.1, 0).

Paskutinį kartą šiame sezone pasaulio taurės lenktynėse dalyvavo Lietuvos moterys. Gabrielė Leščinskaitė neprašovė nė karto ir pasiekė vieną geriausių karjeros bei geriausią sezono rezultatą, užimdama 65-ą vietą (+2:23.5,0). Natalija Kočergina buvo 80-a (+2:44.5,2) tarp 106 sportininkių. Į persekiojimo lenktynes pateko 60 biatlonininkių.

Vienvalde sezono lydere tapo 11-a finišavusi italė Dorothea Wierer (882 tšk.). Jos tautietė Lisa Vittozzi patyrė fiasko, užėmė tik 68-ą vietą, nepelnė nė taško ir net nepateko į persekiojimo lenktynes. Ji liko su 852 tšk. ir tik stebuklo atveju galėtų atimti iš D.Wierer pasaulio taurę.

Penktadienį pasaulio taurės etapą tęs vyrų 10 km sprinto lenktynės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų