Rokas Rasimavičius | fcstumbras.lt nuotr.

Rokas Rasimavičius | fcstumbras.lt nuotr.

 Lietuvos U19 rinktinė kovo 22 dieną susirinks į pirmąją šiais metais stovyklą ir Minske sužais dvejas rungtynes su Baltarusijos rinktine.

Rinktinei nuo šių metų vadovauti pradėjo Valdas Trakys, kuris į stovyklą pakvietė 23 futbolininkus, kurių tarpe yra ir Kauno „Stumbro” gynėjas – Rokas Rasimavičius.

„Tikrai džiugu būti pakviestam į rinktinę, tai yra didelis šansas parodyti ką tu gali ir sugebi padaryti dėl rinktinės bei gera galimybė įrodyti naujam treneriui, jog esi vertas startinio vienuoliktuko”, – fcstumbras.lt sakė anksčiau U17 rinktinei atstovavęs R. Rasimavičius.

„Vilkėti Lietuvos rinktinės marškinėlius yra labai geras jausmas, bet ir atsakingas darbas nes tu kovoji už savo tėvynę, už savo šeimą, draugus ir privalai iš saves išspausti viską, nes nuo tavo bei komandos draugų pastangų priklauso rezultatas”, – pridūrė Rokas.

Jaunasis Kauno „Stumbro” futbolininkas jau buvo įtrauktas į komandos sudėtį per A lygos rungtynes su „Atlantu” ir buvo pasiruošęs padėti komandai, jei treneriui prireiktų jo paslaugų.

“Mūsų komandai sezono startas susiklostė tikrai neblogai, nors ir pradėjome treniruotis vėliau nei kiti ir žinojome, jog fiziškai bus sunku adaptuotis prie kitų klubų, bet dirbome 120% per treniruotes ir parodėme charakterį iki šiol visose žaistose rungtynėse“, – sakė U19 rinktinės debiutantas.

R. Rasimavičius džiaugiasi, jog „Stumbro” klubas ir toliau rodo didelį dėmesį jauniems futbolininkams.

“Mūsų komandoje jaunimui visada yra skiriamas didelis dėmesys, ir ne manau kad kada nors jis sumažės. Tikrai tikiu sulaukti savo šanso tik reikia įdėti daug darbo treniruotėse ir būti kantriam”, – sake R. Rasimavičius.

Lietuvos devyniolikmečių rinktinė dvi dienas sportuos Kaune, o kovo 25 dieną (14 val.) Minsko manieže išbandys jėgas su Baltarusija. Antroji komandų akistata laukia kovo 27 dieną (11 val.)

Lietuviai šia treniruočių stovykla pradės pasirengimą rugsėjį vyksiančioms 2020 m. Europos čempionato atrankos varžyboms. Burtai V. Trakio treniruojamą komandą suvedė į 2 grupę su Ispanijos, Serbijos ir Rumunijos rinktinėmis.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141