Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Pirmosiose atrankos į Europos čempionatą rungtynėse Anglijos rinktinė greičiausiai turės verstis be traumą patyrusio puolėjo Marcuso Rasfordo.

Skelbiama, kad „Manchester United“ futbolininkas ketvirtadienį visiškai nesitreniravo, todėl abejojama, kad jis galės dalyvauti ir rungtynėse su Čekijos rinktine.

Dėl čiurnos traumos kenčiantis puolėjas atliko tik individualią treniruotę ir kartu su komanda nesportavo. Pranešama, kad šią traumą M.Rashfordas patyrė dar vasario 24 dieną vykusiose rungtynėse tarp „Manchester United“ ir „Liverpool“, kurios pasibaigė rezultatu 0 – 0.

Nuo to laiko 21-erių futbolininkas rungtyniavo kęsdamas skausmus, tačiau dabar jis greičiausiai nebus įtrauktas į Anglijos ir Čekijos rungtynių sudėtį.

Antradienį treniruotę praleido ir „Manchester City“ krašto puolėjas, tačiau vėliau buvo pranešta, kad jis nesitreniravo dėl per didelio krūvio, o trečiadienį jau sportavo kartu su kitais rinktinės nariais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų