Siakamas | Scanpix nuotr.

Siakamas | Scanpix nuotr.

Pergalę po pratęsimo iškovojo Toronto „Raptors“ (51/21) komanda, kuri svečiuose 123:114 (39:31, 24:24, 29:23, 18:32, 13:4) palaužė Oklahomos „Thunder“ (42/30) krepšininkus.

Toronto komandą į pergalę vedė Pascalis Siakamas, kuris pelnė 33 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

„Raptors“ krepšininkai pratęsimą pradėjo spurtu 9-0 ir taip užsitikrino pergalę.

Trečiajame kėlinyje svečiai pirmavo 19 taškų, tačiau „Thunder“ pavijo ir pagrindiniame laike likus žaisti 4,8 sekundėms pratęsimą nulėmė Russello Westbrooko taškai.

Gynėjas iš viso įmetė 42 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Thunder“ per šias rungtynes prametė 14 baudų metimų iš 29 ir pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Marcas Gasolis nugalėtojams pelnė 10 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Oklahomos ekipa per rungtynių ilgąją pertrauką į arenos palubes iškėlė buvusio komandos žaidėjo Nicko Collisono marškinėlius.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 33 (13 atk. kam.), Fredas VanVleetas 23, Kawhi Leonardas 22 (10 atk. kam.), Danny Greenas 17, Marcas Gasolis 10 (6 atk. kam.), OG Anunoby, Serge Ibaka ir Jeremy Linas po 6.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 42 (11 atk. kam.), Paulas George‘as 19, Dennisas Schroderis 12, Jerami Grantas ir Nerlensas Noealas po 9, Terrance‘as Fergusonas 8. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

LUDA
2019-03-21 10:24:23
Kam to collinso marskinelius kelt i palubes? Cia tas pats kad minesota benneto iskeltu absurdas ta nba ir ju rekordai
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva