Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani“ komanda (14/13) Eurolygos išvykos rungtynėse 89:92 (33:19, 23:31, 19:24, 14:18) turėjo pripažinti Madrido „Real“ krepšininkų (21/6) pranašumą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti beveik keturioms minutėms „Real“ turėjo vos dviejų taškų persvarą 86:84, tačiau netrukus surengė spurtą 6-0 ir nutolo 92:84. Jamesas Nunnally smeigė tritaškį, Mike‘as Jamesas pridėjo dvitaškį ir skirtumas ištirpo iki vos trijų taškų 89:92. Visgi Nemanjos Nedovičiaus tolimas metimas, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį.

Įspūdingą pasiekimą užfiksavo „Karališkojo“ klubo aukštaūgis Felipe Reyesas, kuris tapo daugiausiai rungtynių Eurolygoje sužaidusiu krepšininku – 342.

Mindaugas Kuzminskas per kiek daugiau nei 16 žaidimo minučių pelnė 7 taškus (0/2 trit., 7/8 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„AX Armani“: Mike’as Jamesas – 35 (7/9 dvit., 9/9 baud. met., 8 atk. kam., 6 kl., 37 naud. bal.), Nemanja Nedovičius (4/5 dvit., 3 atk. kam.) ir Jamesas Nunnally (4/6 trit., 14 naud. bal.) – po 16.

„Real“: Sergio Llullas – 14 (4/9 trit., 4 rez. perd.), Anthony Randolphas – 13 (3/4 baud. met., 2 atk. kam.), Gustavo Ayonas – 11 (5/6 dvit., 10 atk. kam., 18 naud. bal.)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gera amtraste
2019-03-21 11:40:47
O tai kur tos geros naujienos??
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-21 „Lakers“ 02:30 „Nuggets“
09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga