Valdemaras Borovskis | Organizatorių nuotr.

Valdemaras Borovskis | Organizatorių nuotr.

 Kai „Riteriai“ ketvirtadienį keliaus į Baltarusiją, ekipos kapitonas Valdemaras Borovskis gydysis penktadienį rungtynėse su „Žalgiriu“ sužalotą kirkšnį. Dėl šios priežasties futbolininkas buvo priverstas atsisakyti Valdo Urbono kvietimo šią savaitę praleisti su Lietuvos nacionaline futbolo rinktine.

„Aišku, apmaudu. Kiekviena trauma yra nemaloni, tačiau, kai esi įgijęs neblogą sportinę formą, kai rinktinės treneris kviečia prisijungti.. dar apmaudžiau“, – oficialiai svetainei sakė V.Borovskis.

Paskutinėse A lygos rungtynėse kapitonas buvo pakeistas iškart po pirmojo kėlinio. Į aikštę žengė Ernestas Stočkūnas, o pats V.Borovskis, šaldydamas koją, komandos draugų susitikimą stebėjo tribūnose.

„Skausmas buvo nepakeliamas. Ačiū Dievui, kad prabėgus kelioms dienoms situacija pagerėjo. Jei atvirai, penktadienį galvojau, kad iškrisiu ilgam laikui“, – dėstė V.Borovskis.

Kitas rungtynes A lygoje „Riteriai“ balandžio 2 dieną žais su „Palanga“. Ar kapitonas galės padėti savo komandai, kol kas neaišku. Dar iki sugrįžimo į A lygą, „Riteriai“ savo jėgas išbandys Baltarusijoje.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Tre 07-03 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141