Sfairopoulosas | Organizatorių nuotr.

Sfairopoulosas | Organizatorių nuotr.

Tel Avivo „Maccabi“ treneris Ioannis Sfairopoulas prieš artėjančią dvikovą su Kauno „Žalgirio“ komanda kalbėjo apie pasikeitusį žalgiriečių žaidimą.

Didžiausios permainos įvyko įžaidėjo grandyje, dabar atakų organizatoriaus pozicijoje dažnai žaidžia Thomasas Walkupas.

„Jie pakeitė žaidimą ir naudoja kitokius penketus. Bet žalgiriečiai dažnai keičia rotaciją: pavyzdžiui, žaidžia kartu su Daviesu ir Kavaliausku. Mėto Ulanovą per trečią ir ketvirtą poziciją, Jankūną – ketvirtą ir penktą. Turėsime skaityti jų žaidimą ir būti viskam pasirengę“, – 24sek.lt citavo I.Sfairopoulą.

„Maccabi“ komandai pergalė yra būtina, kurią nuo aštuntosios vietos skiria tik vienas laimėtas mačas. Žalgiriečiai yra laimėję vienomis rungtynėmis mažiau ir turi mažesnius šansus prasibrauti į atkrintamąsias.

„Mes susitelkę tik vienam mačui ir nesižvalgome į kitus varžovus. Gerbiame visus priešininkus. Kai dalyvauji lenktynėse, negali pradėti žvalgytis į šonus, atgal ar į priekį, nes taip prarasi greitį. Taip ir mes turime susitelkti savo sprintui, ne priešininkų“, – išmintingai kalbėjo I.Sfairopoulas.

„Žalgiris“ ir „Maccabi“ trečiadienį Tel Avive susitiks 21:05 valandą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.