Tony Fergusonas | Scanpix nuotr.

Tony Fergusonas | Scanpix nuotr.

  Vienas geriausių UFC lengvo svorio kategorijos kovotojų 35-erių metų amerikietis Tony Fergusonas turi rimtų problemų asmeniniame gyvenime. Jį į teismą padavė žmona Cristina Ferguson, reikalaujanti apribojančios nutarties.

Pranešama, kad T.Fergusonas kovo 7-ą dieną įsiveržė į žmonos tėvų namus ir iš ten išsinešė 2-iejų metukų sūnų, prieš tai nustumdamas tiek žmoną, tiek jos motiną. T.Fergusonas mažametį buvo išsinešęs 6 dienas ir sukėlė išgąstį savo žmonai.

„Jis mane ir mano mamą sugriebė, o vėliau pastūmė. Nuo tada mes gyvename nuolatinėje baimėje dėl Tony grasinimų ir smurto“, - rašė C.Ferguson.

Teigiama, kad kovotojas su sūnumi iš namų išbėgo pėsčiomis, nors tuo metu lauke lijo. T.Fergusonas paliko tiek telefoną, tiek automobilį, o sūnų išnešė be sauskelnių ir batų. Teigiama, kad amerikietis įsiuto, kai pamatė netoli namų pastatytą nematytą automobilį. T.Fergusonas ėmė klausinėti žmonos, ar ši nuiminėja pinigus nuo jų bendros sąskaitos ir ar žada išsivežti jų sūnų į Italiją.

Sekmadienį T.Fergusonas pagaliau nutraukė tylą ir išplatino pirmą pranešimą po šios dramos: „Dėkoju visiems už puikų palaikymą. Mano nuotaika puiki. UFC ir vadybininkai padeda man surasti pagalbą, kurios man reikia. Gaunu visų Jūsų žinutes, siųskite jas ir toliau! Dėkoju už gražius žodžius. Tai svarbu tiek man, tiek visai šeimai ir komandai.“

Žmona reikalauja apribojančios nutarties, kuri uždraustų T.Fergusonui artintis prie jos, taip pat jos tėvų ir brolio. C.Ferguson reikalauja, kad vyrui būtų paskirti 52 savaičių kursai, per kuriuos jis išmoktų tramdyti savo pyktį, taip pat reikalaujama ištirti T.Fergusono psichinę būklę.

Tony ir Cristina susituokė 2012 m. Visgi, nuo 2017 m. Tony elgesys pasidarė nenuspėjamas. Anot C.Ferguson, tuomet kovotojas ėmė gerti daugiau alkoholio, tada prasidėjo ir į ją nukreipti grasinimai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


bumlazeris
2019-03-19 00:05:36
bobom pastebejau is savo patirties patinka kuo kiauresni nu ir ponigai ne paskutinej vietoj ,z inot ka renkates neverkit po to
Atsakyti


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141