Vaikų sportas | Organizatorių nuotr.

Vaikų sportas | Organizatorių nuotr.

 Vilniuje vis labiau populiarėja sporto veikla 1,5-3 m. vaikams. Užsiėmimų metu mažieji ne tik susipažįsta su įvairiomis sporto šakomis, tačiau tuo pačiu ugdo savo kūrybiškumą, mąstymą bei mokosi pagrindinių gyvenimo principų.

Judėjimas ir aktyvaus gyvenimo poreikis mums yra įgimtas - vaikai nuolatos laksto, juda vos tik išmokę vaikščioti. Sportas svarbus ne tik sveikam vaiko vystymuisi, tačiau taip pat ir gerai emocinei būklei palaikyti. Profesionalūs treneriai veda užsiėmimus nuo 1,5 iki 3 metų amžiaus vaikams, kurių metu mažieji turi galimybę susipažinti su įvairiomis sporto šakomis, tokiomis kaip futbolas, krepšinis, tinklinis, žolės riedulys, tenisas ir kt. O po tam tikro treniruočių skaičiaus treneris gali rekomenduoti tėveliams, kokią sportą šaką mažyliui naudinga lankyti paaugus, atsižvelgiant į vaikučio fizines ir asmenines savybes.

„Treniruočių metu vaikai ne tik sportuoja, bet taip pat yra lavinami visapusiškai: mokosi skaičiuoti, pažinti spalvas, yra supažindinami su sveikos gyvensenos principais. Jau nuo mažens jaunieji mokomi būti komandos dalimi, pralaimėti, džiaugtis mažais pasiekimai, sukurti ryšį su savo bendraamžiais bei užsiėmimo vadovu.“ - pasakoja studijos „Vilkės namai“ vaikų sporto trenerė Gabrielė. Ji taip pat pabrėžia, kad mažyliai sportuoja su vienu iš tėvelių, tad kuria artimesnį ryšį su jais. O suaugusieji mokosi, kaip galima leisti laiką su vaikais.

Visapusiškai naudingi užsiėmimai vyksta kiekvieną antradienį nuo 11:15 studijoje „Vilkės namai“, Vilniuje.

Apie studiją:

Vilkės namai – stilinga treniruočių, renginių, susitikimų bei jaukių pokalbių studija. Vienoje vietoje viskas pagal kliento poreikį: jogos praktikos ir treniruotės su kineziterapeutais, specializuotos mankštos nėštumo laikotarpiu ir po gimdymo, sąmoningumo praktikos, mokymai ir užsiėmimai besilaukiančioms ir jau vaikus auginančioms šeimoms. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141