Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė | asmeninio archyvo nuotr.

Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė | asmeninio archyvo nuotr.

 Savaitgalį Rumunijos sostinėje Bukarešte vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno Kaspinas") pirmą kartą tapo nugalėtojais, surinkę 195.086 balo.

Kita Lietuvos šokėjų pora Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus Dileksa" - Kauno Editos Daniūtės šokių studija") užėmė penktą vietą, gavę 184.835 balo.

Sidabro medalius laimėjo Francesco Galuppo ir Debora Pacini iš Italijos, įvertinti 191.540 balo, o trečią vietą užėmė rusai Evgenyjus Mošeninas ir Dana Spitsyna, surinkę 188.333 balo. Finale taip pat šoko dar dvi poros iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 83 poros.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-20 „Dzūkija“ 15:00 „Pieno žvaigždės“
04-20 „Žalgiris“ 15:15 „Rytas“
04-20 „Nevėžis“ 17:20 „Juventus“
04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

04-19 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:15 „Barcelona“
04-19 Madrido „Real“ 22:15 Atėnų „Panathinaikos“
04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 04-20 Manchester City 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 04-20 Wolverhampton … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 04-20 West Ham United 17 : 00 Leicester City
Šeš 04-20 Huddersfield Town 17 : 00 Watford
Šeš 04-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Fulham
Šeš 04-20 Newcastle United 19 : 30 Southampton
Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141