Mauro Icardi | Scanpix nuotr.

Mauro Icardi | Scanpix nuotr.

Mauro Icardi žmona ir agentė Wanda Nara teigia, kad futbolininkas neturi jokių nesutarimų su komandos draugais, todėl Milano „Inter“ gretose pasirodys tuomet, kai pasveiks.

Prieš kelias savaites garsiai nuskambėjo istorija, jog „Inter“ atėmė iš M.Icardi kapitono raištį ir jį perdavė vartininkui Samirui Handanovičiui.

Klubas jau kurį laiką nesugeba susitarti su M.Icardi dėl naujo kontrakto, nors ir jis galioja iki 2021 metų vasaros.

Nuo to laiko argentinietis vis dar nedalyvavo nė vienose rungtynėse, o „Inter“ tai pagrindė tuo, kad M.Icardi gydosi traumą. Jo žmona W.Nara taip pat teigia, kad futbolininkas į komandos sudėtį sugrįš tuomet, kai pasveiks.

„Mes artėjame prie taikos sutarties, esame labai arti to. M.Icardi gydosi kelio traumą ir iki šiol neturėjo nė vieno laisvadienio, nes nori greičiau sugrįžti į aikštę. 

Kalbėjausi su Beppe Marotta ir jis mane patikino, kad tarp M.Icardi ir jo komandos draugų nėra jokių nesutarimų. Jis sugrįš iškart, kai tik bus sveikas.

Girdėjau, ką kiti žaidėjai sakė spaudoje, jie nepasakė nieko neigiamo. Problema su žmonėmis yra ta, kad jie maišo mane su M.Icardi, mes nesame tie patys žmonės“, - teigia W.Nara.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.