Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas į Madridą sugrįžo pergalingai. Pirmosiose Ispanijos pirmenybių rungtynėse jo vadovaujami „Real“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš Vigo „Celta“ rezultatu 2 – 0.

Jau pirmosiose rungtynėse prancūzas ėmėsi akivaizdžių pokyčių komandos sudėtyje. Jis atsisakė šiame sezone naudoto vartininko Tibo Kortua ir į vartus sugrąžino Keylorą Navasą, į startinę sudėtį taip pat sugrįžo Marcelo, ilgai ant atsarginių žaidėjų suolo marintas Isco, rugtynes nuo pradžių pradėjo ir Marco Asensio.

Būtent Isco ir pelnė pirmąjį „Real“ įvartį, kai 62-ą žaidimo minutę jis sulaukė gero Karimo Benzemos perdavimo ir šaltakraujiškai nuginklavo varžovų vartininką.

77-ą minutę pasižymėjo ir Garethas Bale‘as, kuris sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir tiksliu smūgiu įtvirtino savo komandos pergalę.

56-ą minutę kamuolį į vartus buvo pasiuntęs ir Luka Modričius, tačiau šio įvarčio teisėjas neįskaitė dėl užfiksuotos nuošalės.

Sek 04-21 Levante 13 : 00 Espanyol
Sek 04-21 Getafe 15 : 00 Sevilla
Sek 04-21 Real Madrid 17 : 15 Athletic Club
Sek 04-21 Villarreal 19 : 30 Leganés
Sek 04-21 Real Betis 21 : 45 Valencia
Ant 04-23 Huesca 20 : 30 Eibar
Ant 04-23 Real Valladolid 21 : 30 Girona
Ant 04-23 Deportivo Alavés 22 : 30 Barcelona