„Dragūno“ ataka | Organizatorių nuotr.

„Dragūno“ ataka | Organizatorių nuotr.

 Klaipėdos „Dragūnas“ šeštadienį užsitikrino vietą Baltijos rankinio lygos finalo ketverte – rezultatu 33:29 (19:14) nugalėjo Vilniaus „Šviesą“.

Po rungtynių Klaipėdos komandos vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas teigė, kad per 7 dienas tris kartus žaisti su ta pačia komanda buvo išties sunku, tad trys pergalės iš trijų yra labai malonus rezultatas.

„Esame ten, kur ir turime būti. Baltijos lygos finalo ketverte jau gana seniai nebuvo Lietuvos komandos. Tačiau ten bus dar sunkiau“, – sakė A. Juškėnas.

Baltijos lygos finalo ketvertas vyks Minske, Baltarusijoje, balandžio 20-21 dienomis. Realiausia, kad „Dragūnui“ pusfinalyje teks kovoti su puikia pažįstama Zaporožės ZTR komanda iš Ukrainos.

„Mūsų laukia arba finalas, arba kova dėl trečios vietos. Labai norisi žaisti finale. Tai būtų mūsų šio sezono Baltijos lygos kulminacija. Visos komandos yra profesionalios, jų biudžetai 8-10 kartų didesni už mūsų, tad bus smagu pasitikrinti, ką mes galime. Tačiau esmė yra ne biudžete, o tame, kad žaidėjai užsiima vien tik sportu, o man jau kelintą sezoną tikrai gėda prieš vyrus dėl mūsų varganų dalykų“, – apgailestavo A. Juškėnas.

„Dragūno“ žaidėjas Gintaras Cibulskis neslėpė, kad Baltijos lygos atkrintamosiose komanda tikėjosi rimtesnio iššūkio.

„Šiandien, manau, buvo tik formalumas sužaisti, kad būtų rezultatas padorus, kad nepralaimėtume. Aš asmeniškai pirmą kartą būsiu Baltijos lygos finalo ketverte. Turėsime labai rimtus varžovus, tai bus labai gera patirtis, juolab kad bus sezono finišo tiesioji šalies čempionate. Tai bus labai geras pasiruošimas Lietuvos rankinio lygos atkrintamosioms ir pusfinaliams. To tikėjomės ir dėl to dirbome“, – kalbėjo G. Cibulskis.

Nors iki finalo ketverto liko mėnuo, komanda, G. Cibulskio teigimu, neaptings.

„Klaipėdos „Dragūne“ neįmanoma aptingti. Turime labai gerą trenerį, kuris moka padaryti, kad neaptingtume“, – šmaikštavo rankininkas.

Artimiausios rungtynės Klaipėdos „Dragūno“ laukia kovo 27 d. 19 val. savoje aikštelėje – čia uostamiesčio ekipa Lietuvos čempionato atkrintamosiose susitiks su Panevėžio „Grifu“.

Statistika

„Dragūnas“: Karolis Bliuvas – 7 įvarčiai, Laurynas Simonavičius, Lukas Simėnas – po 5, Karolis Stropus, Alain Romeo Eyebe II, Deividas Virbauskas – po 4, Mykolas Lapiniauskas – 3, Gabrielius Virbauskas – 1 įvartis.

„Šviesa“: Karolis Antanavičius, Artūras Švilpa, Valdas Drabavičius – po 5 įvarčius, Jovydas Jurašius, Tomas Bernatavičius, Tadas Rasakevičius – po 3, Rosvaldas Ramunis – 2, Karolis Antonovičius, Ignas Jonuška, Šarūnas Ugianskis – po 1 įvartį.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų