M.Ozilas pozuoja su Turkijos prezidentu  | NKL nuotr.

M.Ozilas pozuoja su Turkijos prezidentu | NKL nuotr.

Londono „Arsenal“ saugas Mesutas Ozilas ketina vasarą susituokti su savo mylimąja Amine Gulse, o į vestuves pakvietė ir prastai pagarsėjusį Turkijos prezidentą Rečepą Erdoganą.

Turkijos spauda praneša, kad 30-metis M.Ozilas kartu su sužadėtine specialiai nuvyko į Turkiją, jog savo rankomis įteiktų pakvietimą į vestuves šios šalies prezidentui. Kai kurie šaltiniai netgi teigia, kad Turkijoje šaknų turintis vokietis pakvietė R.Erdoganą būti jo pabroliu.

Tai nebūtų pirmas kartas, kuomet R.Erdoganas dalyvautų futbolininkų vestuvėse kaip garbės svečias ir netgi taptų pabroliu. Taip jau yra buvę buvusio „Barcelona“ futbolininko Arda Turano bei dar kelių sportininkų vestuvėse.

M.Ozilas Vokietijoje sulaukė labai daug kritikos po to, kai viešumoje prieš pat pasaulio čempionatą Rusijoje pasirodė futbolininko nuotraukos su Turkijos prezidentu, plačiai kritikuojamu dėl savo valdymo metodų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Uosis
2019-03-16 20:27:29
Tai gal tegul ir kojas nuplauna jam
Atsakyti