Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

 Indian Velse (JAV) vykstančiame prestižiniame ATP 1000 serijos „BNP Paribas Open“ vyrų teniso turnyre nelengvą pergalę iškovojo ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2). Ketvirtfinalyje jis per 2 valandas 18 minučių 7:6 (7:2), 7:6 (7:2) įveikė rusą Kareną Chačianovą (ATP-13). Tai buvo jau šešta ispano pergalė prieš rusą iš tiek pat galimų.

K.Chačianovas puikiai pradėjo ketvirtfinalį ir jau pirmajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją. Pranašumu jis džiaugėsi iki šeštojo geimo, kai R.Nadalis realizavo „break pointą“ ir atstatė pusiausvyrą. Ispanas setą galėjo laimėti ir anksčiau, bet dešimtajame geime iššvaistė keturis „break pointus“. Pratęsime R.Nadalis savo padavimų metu neklydo, laimėjo du varžovo įžaistus kamuoliukus ir taip susikrovė pergalingą persvarą.

Rusas nuo pat antrojo seto pradžios turėjo problemų su savo padavimais. Trečiajame geime R.Nadalis nerealizavo dviejų „break pointų“, bet penktajame geime savo progos nepaleido vėjais ir išsiveržė į priekį. Kai jau atrodė, kad R.Nadalis atitrūks nuo varžovo, K.Chačianovas šeštajame geime realizavo „break pointą“ ir vėl padidino intrigą. Dešimtajame geime rusas buvo per tašką nuo laimėto seto, vienuoliktajame geime „break pointą“ turėjo ir R.Nadalis, bet galiausiai prireikė pratęsimo, kuriame kartojosi pirmojo seto scenarijus.

Šeštadienį pusfinalyje R.Nadalio lauks šveicaras Rogeris Federeris (ATP-4). Kitą pusfinalio porą sudarys austras Dominicas Thiemas (ATP-8) ir kanadietis Milošas Raoničius (ATP-14).

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Indian Velse prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 8,359 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.